Swatch na jesień

Dziewczęcość w komplecie
Swatch na jesień Dziewczęcość w komplecie. Lato dopiero się zaczyna, ale w sklepach już można wypatrzyć pierwsze okazy kolekcji jesiennych. Lato dopiero się zaczyna, ale w sklepach już można wypatrzyć pierwsze okazy kolekcji jesiennych. Groszki dotarły do propozycji marki Swatch, która coraz częściej oferuje modne i zaskakujące wzornictwem zegarki wraz z biżuterią idealnie dopasowaną do czasomierza. Tym razem najbardziej spodobała się Groszkom seria Curvelaous, którą tworzą zegarek, naszyjnik, kolczyki, pierścionek i bransoletka, czyli pełen garnitur damskich dodatków. Bransoleta zegarka i biżuteria cała utkana jest z delikatnych metalowych pętelek o kwiatowym rodowodzie. Ornamenty dodatkowo zdobią czarne korale wplecione w sieć listków. Serii szukaj już niedługo w salonach marki Swatch.

 

Lato dopiero się zaczyna, ale w sklepach już można wypatrzyć pierwsze okazy kolekcji jesiennych. Groszki dotarły do propozycji marki Swatch, która coraz częściej oferuje modne i zaskakujące wzornictwem zegarki wraz z biżuterią idealnie dopasowaną do czasomierza.

 

Tym razem najbardziej spodobała się Groszkom seria Curvelaous, którą tworzą zegarek, naszyjnik, kolczyki, pierścionek i bransoletka, czyli pełen garnitur damskich dodatków. Bransoleta zegarka i biżuteria cała utkana jest z delikatnych metalowych pętelek o kwiatowym rodowodzie. Ornamenty dodatkowo zdobią czarne korale wplecione w sieć listków.

 

Serii szukaj już niedługo w salonach marki Swatch.

 

Swatch

Więcej o: