Tusze do rzęs Art Deco

Długie, gęste... i kolorowe rzęsy
Tusze do rzęs Art Deco Długie, gęste... i kolorowe rzęsy Marka Art Deco proponuje tego lata dwie mascary, odpowiadające różnym potrzebom naszych rzęs. Pogrubiającą Wonder Lash Mascarę i kolorową All in One Mascarę Wyraziste rzęsy są marzeniem każdej z nas. Dzięki nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie tuszom do rzęs - marzenie łatwe do zrealizowania. Marka Art Deco proponuje tego lata dwie mascary, odpowiadające różnym potrzebom naszych rzęs. Wonder Lash Mascara - mascara pogrubiająca rzęsy, nadaje im długotrwały i intensywny kolor przez cały dzień. Zawarta w tuszu żywica akacjowa sprawia, że rzęsy są sprężyste i elastyczne. Dodatkowy bonus - specjalnie wyprofilowany kształt i wyjątkowa elastyczność szczoteczki wykonanej z zaawansowanego technologicznie materiału. (63 zł - 8 ml). All in One Mascara - tusz w trzech kolorach (brązowy, niebieski, zielony), który nadaje rzęsom wyjątkową objętość, pogrubiając je i wydłużając jednocześnie. Zawarte w tuszu woski roślinne, żywica z palmy kokosowej oraz akacji sprawiają, że rzęsy są sprężyste i elastyczne (63 zł). Tuszy szukaj w dobrych perfumeriach.

 

Wyraziste rzęsy są marzeniem każdej z nas. Dzięki nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie tuszom do rzęs - marzenie łatwe do zrealizowania.

 

Marka Art Deco proponuje tego lata dwie mascary, odpowiadające różnym potrzebom naszych rzęs.

 

Wonder Lash Mascara - mascara pogrubiająca rzęsy, nadaje im długotrwały i intensywny kolor przez cały dzień. Zawarta w tuszu żywica akacjowa sprawia, że rzęsy są sprężyste i elastyczne. Dodatkowy bonus - specjalnie wyprofilowany kształt i wyjątkowa elastyczność szczoteczki wykonanej z zaawansowanego technologicznie materiału. (63 zł - 8 ml).

 

All in One Mascara - tusz w trzech kolorach (brązowy, niebieski, zielony), który nadaje rzęsom wyjątkową objętość, pogrubiając je i wydłużając jednocześnie. Zawarte w tuszu woski roślinne, żywica z palmy kokosowej oraz akacji sprawiają, że rzęsy są sprężyste i elastyczne (63 zł).

 

Tuszy szukaj w dobrych perfumeriach.

 

Art Deco

 

 

Letni alfabet urody, czyli co robić, by świetnie wyglądać

 

Makijaż na wieczór