Przezroczyste pudełka na buty

I wiesz, co masz!
Przezroczyste pudełka I wiesz, co masz! Jeśli nie masz miejsca na osobną szafę lub garderobę na buty, kup na nie przezroczyste pudełka. Jeśli należysz do tych kobiet, które uwielbiają kolekcjonować buty i mają ich zbyt wiele, by pomieściły się w szafach, a na pewno zbyt wiele, by je spamiętać, powinnaś wreszcie zainwestować w system przechowywania, który Ci pomoże, a buty ocali od zniszczenia. Jeśli nie masz miejsca na osobną szafę lub garderobę na buty, kup na nie przezroczyste pudełka. Zrobione są z plastiku, więc są bardzo trwałe (i odporne na odkształcenia, co ważne przy bałaganie...), a przede wszystkim przezroczyste. Dzięki temu będziesz już od pierwszego rzutu okiem wiedzieć, co masz. A jeśli mimo to nie wiesz, co na siebie włożyć... Kosztują, w zależności od zestawu, do ok. 50 dol. za 10 sztuk, czyli ok. 110 zł.

 

Jeśli należysz do tych kobiet, które uwielbiają kolekcjonować buty i mają ich zbyt wiele, by pomieściły się w szafach, a na pewno zbyt wiele, by je spamiętać, powinnaś wreszcie zainwestować w system przechowywania, który Ci pomoże, a buty ocali od zniszczenia.

 

Jeśli nie masz miejsca na osobną szafę lub garderobę na buty, kup na nie przezroczyste pudełka. Zrobione są z plastiku, więc są bardzo trwałe (i odporne na odkształcenia, co ważne przy bałaganie...), a przede wszystkim przezroczyste. Dzięki temu będziesz już od pierwszego rzutu okiem wiedzieć, co masz.

 

A jeśli mimo to nie wiesz, co na siebie włożyć... czas na zakupy?

 

Pudełka kupisz TU. Kosztują w zależności od zestawu do ok. 50 dol. za 10 sztuk, czyli ok. 110 zł.

 

Clear Shoe Boxes