Lekkie lampy

...z ręcznie malowanego papieru
Lekkie lampy Lampy z ręcznie malowanego papieru. Abażury z papieru kinwashi są ręcznie malowane we wzory inspirowane japońskimi motywami. Stoją na trzech smukłych nóżkach, które dodają im jeszcze lekkości Lampy o papierowych kloszach dają przyjemne, intymne światło. Rekompensuje ono trudy związane z konserwacją papierowych abażurów - żadne inne nie filtrują światła w tak ciepły sposób. Bardzo podobają się nam abażury wykonane z papieru kinwashi, malowane są ręcznie we wzory inspirowane japońskimi motywami. Niezależnie od swoich rozmiarów stoją na trzech smukłych nóżkach, które dodają im jeszcze większej lekkości. Każda lampa nosi podpis mistrza świetlnych rzeźb, którego dzieła można znaleźć w wielu muzeach sztuki nowoczesnej - Isamu Noguchiego. Lampy kupisz w sklepie Room and Board. Kosztują od 250 do 275 dol. USA, czyli ok. 600 zł. Sporo, ale te lampy to już sztuka!

 

Lampy o papierowych kloszach dają przyjemne, intymne światło. Rekompensuje ono trudy związane z konserwacją papierowych abażurów - żadne inne nie filtrują światła w tak ciepły sposób.

 

Groszkom bardzo podobają się abażury wykonane z papieru kinwashi, malowane są ręcznie we wzory inspirowane japońskimi motywami. Niezależnie od swoich rozmiarów stoją na trzech smukłych nóżkach, które dodają im jeszcze większej lekkości. Każda lampa nosi podpis mistrza świetlnych rzeźb, którego dzieła można znaleźć w wielu muzeach sztuki nowoczesnej - Isamu Noguchiego.

 

Lampy kupisz w sklepie Room and Board. Kosztują od 250 do 275 dol. USA, czyli ok. 600 zł. Sporo, ale te lampy to już sztuka!

 

Room and Board

Więcej o: