Torebka Małgorzaty Kożuchowskiej

...dla Jacobs 3in1

Popularna aktorka i ikona stylu Małgorzata Kożuchowska, zainspirowana najnowszym produktem marki Jacobs Krönung 3in1, zaprojektowała torebkę, która towarzyszy jego pojawieniu się na rynku. Pomysł ma łączyć świat kobiecych spraw, a także mody, z coraz częściej pełnym pośpiechu, ale nadal nieodłącznym rytuałem codziennego dnia - piciem kawy.

Zabiegana kobieta musi pomieścić w swojej torebce bardzo wiele. Musi ona też nadawać się na wiele okazji na raz i być jak najwyższej jakości. Małgorzata Kożuchowska zaprosiła więc do współpracy Mariannę Tomaszko, znaną projektantkę torebek i właścicielkę markiPola La.

Jacobs 3in1

Efektem ich pracy jest duża, pakowna skórzana torba mieszcząca format A4 i wyposażona w długi pasek. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - złotej i ugrowej; pierwsza wykonana jest ze skóry koziej, a druga z baraniej. Niewątpliwą ozdobą torby są ręcznie naszyte pojedynczo z przodu płatki skóry, które nadają jej lekko futurystyczny, niezwykle oryginalny charakter. Do torby dołączono dwie zewnętrzne saszetki przypinane na karabińczyk, z których jedną ozdobiono koroną inspirowaną logo Jacobs Kronung.

Torebkę można obejrzeć w w studiu Pola La przy ul. Solec w Warszawie.

Małgorzata Kożuchowska

Fot. Małgorzata kożuchowska projektuje torebkę dla Jacobs Kronung 3in1 w pracowni Pola La.
Autor: Jacobs Kronung 3w1