Zdobione rajstopy

Z dawnego buduaru

 

Wiosną wreszcie będziesz mogła pokazać znowu nogi! Bez obaw o chorobę założysz spódnicę, a do niej delikatne buty i cieńsze rajstopy. Istotne, żeby były dobrze dobrane do stroju, okoliczności i kształtu Twoich nóg. Dobrze dobrane potrafią wiele naprawić, źle - są bezlitosne.

 


Najważniejsza zasada jest taka: nie masz idealnych nóg, nie szalej z kolorami i wzorami, które przyciągnęłyby uwagę do tego, co chcesz ukryć. Rajstopy mają w Twoim przypadku spełnić funkcję maskującą niedoskonałości. Żadnych dużych i poprzecznych wzorów! Te zarezerwowane są dla dziewczyn o zbyt szczupłych nogach.

 

Oba typy kobiet znajdą coś dla siebie w nowej kolekcji marki Veneziana. Jej rajstopy przywodzą na myśl atmosferę dawnego buduaru z jego koronkami, falbankami i romantycznym nastrojem. W kolekcji dominują fantazyjne połączenia wzorów i deseni z prostą formą w fakturze. Veneziana proponuje ażury, charakterystyczne wzory kokard, mocno zarysowanych prążków, kwiatów uwypuklonych w formie ozdobnych pasów. Liczy się czysta forma z mocnym przerysowaniem szczegółu.

 

W kolorystyce dominują szarości i ecru, które świetnie kontrastują z modnym amarantem i pistacją.

 

Rajstop marki Veneziana szukaj w sklepach z bielizną.

 

Veneziana