Nowa kolekcja ZIEŃ-A-PORTER w Galerii Mokotów

Czerń, biel i czerwień, które nadają kobiecej urodzie wyrazistości, a sylwetce elegancji - taka jest nowa kolekcja ZIEŃ-A-PORTER na wiosnę i lato 2015. To propozycja dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Kolekcja jest już dostępna w butiku projektanta w Galerii Mokotów.

Kobiecość proponowana przez markę Zień łączy w sobie jednocześnie subtelność i siłę, wrażliwość i samoświadomość. Kobieta Zienia nie pozwala sobie odebrać delikatności i naturalnego piękna, chce korzystać ze wszystkich wymiarów życia prywatnego i zawodowego.

ZIEŃ-A-PORTER wiosna 2015mat. prasowe

Do takich właśnie kobiet kierowane są propozycje z linii ZIEŃ-A-PORTER inspirowanej kolekcją ZIEŃ ICONS SS 2015. Symbolem nowej kolekcji jest orchidea - egzotyczny, delikatny kwiat. Jej uproszczony wzór w kolorze srebra i złota pojawia się na dziennych sukienkach, t-shirtach oraz bluzach.

 

ZIEŃ-A-PORTER wiosna 2015mat. prasowe

Kolory kolekcji to głównie czerń i biel, które nadają kobiecej urodzie wyrazistości, a sylwetce elegancji. W kolekcji pojawia się także ulubiona głęboka czerwień projektanta, a także pastelowy róż i błękit oraz szlachetne szarości. Linie sylwetek są mocne, graficzne, a dzięki zastosowaniu zwiewnych, jedwabnych tkanin, takich jak, żorżeta, krepa, organza czy muślin zachowana została charakterystyczna dla marki Zień lekkość.