Recenzja prostownicy Philips MOISTURE PROTECT


Od zawsze miałam problem ze słabymi, suchymi i puszącymi się włosami. Jedynym rozwiązaniem dotąd było obcinanie ich na krótko. Jednak ponad rok temu postanowiłam je zapuścić i niestety nie byłam z tego zadowolona, bo włosy były niesforne i musiałam wiązać je w kucyk. Długo myślałam jak to zmienić i szukałam odpowiedniego urządzenia. Dotąd każda prostownica niszczyła moje włosy powodując, że stawały się coraz bardziej suche i kruszące a efekt nie był zadowalający.


Moje nastawienie do testu Philips było od początku pozytywne mimo złych doświadczeń. Wynikało to przede wszystkim z mojego zaufania do tej marki. Od razu po otrzymaniu przesyłki przetestowałam produkt i czerpałam z tego ogromną przyjemność.


Prostownica ładnie się prezentuje, a do tego łatwo się ją obsługuje. Prostuję włosy codziennie sobie i przyjaciółkom. Efekt jest niesamowity. Po pierwsze jej działanie jest bardzo szybkie, dzięki temu włosy nie są narażone na długi kontakt z ciepłem, a po drugie efekt Moisture Protect naprawdę czyni cuda - moje włosy nie wyglądają już na przesuszone. Teraz stałam się nową osobą z zadowalającą fryzurą. Mogę szczerze polecić prostownicę każdemu, nawet temu kto ma tak wymagające włosy jak ja.


Pozdrawiam,
Anna Dąbkowska