Nowe innowacyjne produkty Philips - suszarka i prostownica zachowują naturalne nawilżenie włosów podczas stylizacji

Produkty z linii MoistureProtect pozwalają kobietom uzyskać efekt lśniących i zdrowych włosów

Philips wprowadza serię produktów do stylizacji włosów MoistureProtect, które łączą innowacyjną technologię pielęgnacyjną z fantastycznymi efektami stylizacji i eleganckim wzornictwem. Linia Philips MoistureProtect obejmuje suszarkę do włosów i prostownicę. Oba produkty zostały zaprojektowane tak, aby podczas stosowania chronić naturalne nawilżenie włosów, dzięki czemu możliwe jest połączenie prostej i skutecznej stylizacji z efektem zdrowych i lśniących włosów.

"Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów do pielęgnacji włosów, Philips chce dostarczać kobietom najlepsze narzędzia do tworzenia modnych fryzur w szybki i prosty sposób. Wiemy również, że podstawą do uzyskania efektu gładkich, zdrowo wyglądających i lśniących włosów, o których marzy każda kobieta, jest ochrona przed utratą nawilżenia", wyjaśnia Iza Rogulska, Communication Manager Philips Consumer Lifestyle

Innowacyjne idelikatne suszenie

Suszarka Philips MoistureProtect została zaprojektowana z myślą o kobietach, aby zagwarantować im doskonałe efekty suszenia przy jednoczesnym utrzymaniu nawilżenia włosów podczas stylizacji. Dzięki innowacyjnemu czujnikowi Philips MoistureProtect Sensor, który za pomocą podczerwieni określa temperaturę włosów, suszarka do włosów z linii MoistureProtect automatycznie zmniejsza temperaturę, kiedy włosy są zbyt nagrzane. Pozwala to chronić strukturę włosa i zachować odpowiedni poziom nawilżenia bez uszczerbku dla fryzury. „Ta suszarka nie tylko świetnie wygląda, dzięki niej kobiety mogą udoskonalić swoje nawyki pielęgnacyjne bez większego wysiłku, ciesząc się zdrowo wyglądającymi, gładkimi i lśniącymi włosami” -  wyjaśnia Iza Rogulska.

Idealne i delikatne prostowanie

Prostownica z serii MoistureProtect również gwarantuje doskonałe efekty prostowania włosów przy utrzymaniu ich nawilżenia. Innowacyjny czujnik Philips MoistureProtect zainstalowany w prostownicy monitoruje temperaturę 30 razy na sekundę, aby zachować naturalny poziom nawilżenia włosów. W razie potrzeby z czujnika wysyłany jest sygnał - prostownica automatycznie reguluje ustawienia temperatury o 30°C w ciągu trzech pierwszych sekund w celu uzyskania efektu zdrowych i lśniących włosów.

Linia Philips MoistureProtect: dodatkowe właściwości

  • Suszarka do włosów i prostownica z serii Philips MoistureProtect wykorzystują technologię jonową, która pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty prostowania i zapobiega elektryzowaniu się włosów. Włosy stają się lśniące i gładkie.
  • Specjalne wskaźniki umieszczone na suszarce i prostownicy informują o włączeniu się czujnika Philips MoistureProtect
  • Suszarkę wyposażono w funkcję ThemoProtect, która zapewnia optymalną temperaturę suszenia
  • Ustawienia temperatury pozwalają kobietom dostosować działanie prostownicy do ich rodzaju włosów.
  • Ruchome płytki ceramiczne prostownicy zapewniają szybszą i delikatniejszą stylizację

Nowa linia produktów Philips MoistureProtect jest dostępna od lutego w cenie 369 PLN

Więcej informacji znajduje się na stronie

http://www.philips.pl/c-m-pe/pielegnacja-wlosow

Dodatkowych informacji udziela:

Izabela Rogulska

 

PR Manager

Philips Consumer Lifestyle

 

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

603 230 676

 

e-mail: izabela.rogulska@philips.com

 

O Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie: www.philips.com/newscenter.

Skomentuj:
Nowe innowacyjne produkty Philips - suszarka i prostownica zachowują naturalne nawilżenie włosów podczas stylizacji
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX