Zdrowe, lśniące i proste włosy

Marka Philips wprowadza na rynek nowe urządzenia do stylizacji włosów z technologią Moisture Protect, m.in. prostownicę z ruchomymi płytkami ceramicznymi. Jej czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, aby utrzymać zrównoważone nawilżenie włosów. Dzięki temu możesz cieszyć się prostymi, ale zarazem zdrowymi i lśniącymi włosami.

Dla wielu z nas prostownica jest nieodłącznym urządzeniem do stylizacji włosów. Prostowanie włosów, nawet regularne, nie musi oznaczać narażania ich na zniszczenie i przesuszenie. Wystarczy zdecydować się na urządzenie, które pozwala utrzymać odpowiednie nawilżenie włosów, takie jak nowa prostownica Moisture Protect HP8372/00.

Marka Philips dobrze wie, że to właśnie utrzymanie naturalnego nawilżenia jest jednym z najtrudniejszych aspektów bezpiecznego prostowania włosów. Dzięki bliskiej współpracy z ekspertami do spraw pielęgnacji i stylizacji włosów Philips opracował więc innowacyjną prostownicę z unikalną technologią Moisture Protect. Dzięki niej czujnik urządzenia diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i automatycznie reguluje temperaturę płytek prostujących, aby dostosować ją do potrzeb włosów i chronić włosy przed przegrzaniem. Podczas prostowania włosy zachowują odpowiednie naturalne nawilżenie. Prostownica posiada 3 cyfrowe ustawienia temperatury (200/175/150°C) współpracujące z czujnikiem, które umożliwiają prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego typu włosów. Z kolei dzięki wysokiej mocy wydajnej grzałki stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć.

Nie musisz obawiać się także zbyt dużego nacisku na włosy. Ruchome płytki prostownicy Moisutre Protect zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na włosy. Chroni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo jego złamania. Prostownica zapewnia też pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając tym samym fryzurze blasku i połysku. proste.

Użytkowanie nowej prostownicy z pewnością będzie miłym urodowym rytuałem także dzięki lekkiemu i kobiecemu wzornictwie urządzenia. Nie musisz już więcej marnować czasu na oczekiwanie na nagrzanie prostownicy. Wydajna i szybka grzałka o wysokiej mocy gwarantuje krótki, tylko 15-sekundowy czas nagrzewania!

Prostownica Moisture Protect HP8372/00 będzie dostępna w sprzedaży od marca 2015. Jej rekomendowana cena detaliczna wynosi 369,00 PLN.

Dodatkowych informacji udziela:

Izabela Rogulska

 

PR Manager

Philips Consumer Lifestyle

 

Al. Jerozolimskie 195B

02-222 Warszawa, Polska

603 230 676

 

e-mail: izabela.rogulska@philips.com

 

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.