Fotoodmładzanie i fotodepilacja no+vello

Filozofią hiszpańskiej marki Nomasvello jest dodawanie swoim klientom pewności siebie poprzez wykonywanie profesjonalnych zabiegów w celu zapewnienia pięknego wyglądu. Fotodepilacja, fotoodmładzanie oraz usuwanie przebarwień i trądziku to zabiegi wykonywane w komfortowych salonach przez wykwalifikowany personel sieci w no+vello w całej Polsce. Jakość potwierdzają tysiące zadowolonych klientek i klientów. Cena każdego zabiegu to jedynie 99zł.
Fotodepilacja

Każdy z nas chce czuć się atrakcyjnie i swobodnie we własnej skórze, szczególnie z nadejściem lata. Aby móc w pełni korzystać z uroków słonecznych dni musimy pomyśleć o depilacji. Jednak tradycyjne formy usuwania owłosienia (golenie, woskowanie czy depilacja chemiczna) często bywają bolesne i męczące, a ich efekt ? krótkotrwały. Dlatego wiele osób obecnie korzysta z profesjonalnych zabiegów trwale i dokładnie usuwających nadmierne owłosienie. Najnowocześniejszą metodą profesjonalnej depilacji jest usuwanie owłosienia za pomocą intensywnie pulsujących silnych promieni światła (w skrócie IPL) wykonywaną w salonach no+vello. Niekwestionowaną zaletą tych zabiegów jest bezbolesna, trwała i bardzo dokładna depilacja.

Dotychczas fotodepilacja mogła być bolesna i wymagała całkowitej rezygnacji z opalania przed i pod czas serii zabiegów. no+vello, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziło na rynek technologię Sub Zero Intense oraz innowacyjny system Sun&Safe. Pierwsza powoduje, że zabiegi stają się bezbolesne, druga natomiast umożliwia korzystanie z fotodepilacji nawet podczas opalania.

Fotodepilacja polega na trwałym usuwaniu nadmiernego owłosienia metodą IPL czyli Silnych Impulsów Światła, które w trakcie zabiegu emitują fale o zakresie od 700 do 900 nm. Wiązka światła zostaje skierowana na skórę i pochłonięta przez melaninę zawartą w mieszku włosowym. W mieszku energia świetlna jest przekształcana w ciepło, które niszczy komórki rozrodcze włosa. W efekcie pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada. Zabieg jest nieinwazyjny ? przeprowadzany bez uszkadzania czy podrażniania naskórka.

Fotoodmładzanie

Słońce, zmiany hormonalne oraz upływający czas sprawiają, że nasza skóra traci elastyczność, staje się cieńka i delikatna, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, pajączki. Aby pomóc skórze odzyskać młodość i blask warto zapoznać się ofertą salonów no+vello oraz skorzystać z nowoczesnego zabiegu fotoodmładzania światłem IPL.

Upływ czasu jest procesem, który dotyczy każdego z nas. Zamiast cieszyć się przyjemnościami, jakie przynosi każdy dzień, martwimy się, że nie wyglądamy już tak młodo jak dawniej. Pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, a skóra traci jędrność. Obniża się gęstość kolagenu, skóra traci elastyczność, a przez to staje się cieńsza i delikatniejsza.

Starzenie się skóry powoduje również:
- przesuszanie skóry,
- zmarszczki mimiczne,
- utratę elastyczności,
- pojawianie się pieprzyków, plam starczych,
- zmiany naczyniowe.

Producenci proponują nam wiele rozwiązań, aby odwrócić wskazówki zegara. Od tych, które możemy stosować codziennie do tych, które są bardziej inwazyjne. Jednak samo używanie kremów nie daje pożądanych rezultatów, a stosowanie np. botoksu łączy się z dużymi kosztami i nie zawsze przynosi pożądanego efektu.

Aby poprawić swój wygląd zabieg fotoodmładzania można stosować już od 25 życia. Chociaż poprawę obserwuje się już od pierwszych zabiegów, to pełny rezultat kuracji uzyskiwany jest po zakończeniu serii, która z reguły wynosi około 6 zabiegów. Efekty zabiegu są wzmacniane i utrwalane poprzez stosowanie specjalnego rewitalizującego kremu do twarzy no+vello.

Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka. Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawiać mikrosieci, tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz.

Efektem fotoodmładzania jest natychmiastowe wygładzenie bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawienie owalu twarzy i zmniejszenie porów. Zabieg poprzez odbudowę włókien kolagenowych i elastyny dodaje skórze blasku, poprawia jej napięcie, wygładza i ujednolica karnację, dając wrażenie zdrowego i odmłodzonego wyglądu. Szczególnie doskonałe rezultaty przynoszą zabiegi na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie.

Redukcja trądziku w salonach no+vello następuje poprzez zastosowanie technologii silnych impulsów światła, które w sposób bezinwazyjny i nie wykluczający nas z codziennego życia leczą zmiany trądzikowe. Podczas serii zabiegów technologią IPL likwidujemy bakterie odpowiedzialne za przyczynę trądziku oraz leczymy zmiany trądzikowe. Efektem leczenia jest poprawa stanu skóry, obkurczenie por, oczyszczenie naskórka i hamowany rozwój bakterii, co prowadzi do zapobieżenia ponownego pojawienia się zmian. Możemy również minimalizować blizny potrądzikowe. Dodatkowym efektem zabiegu jest wygładzenie naskórka oraz pozbycie się drobnych zmarszczek mimicznych. Zabiegi przeprowadza się w krótkich odstępach czasowych, zaleca się 2 zabiegi tygodniowo przez okres 4 tygodni. Ustalenie dokładnej ilości zabiegów nie jest możliwe bez konsultacji w salonie.

Pod czas usuwania przebarwień wiązka światła skutecznie nagrzewa i rozbija nagromadzoną w naskórku melaninę. Dzięki podgrzaniu odpowiednich struktur naskórka następuje ich samozniszczenie. Takie samozniszczenia pobudzają wiele zmian kosmetycznych, jedną z nich jest usuwanie przebarwień. Zabieg wykonuje się z reguły co 15 dni aż do wyeliminowania zmian. Czas ten może zostać skrócony bądź przyspieszony, a ilość sesji zależna jest od indywidualnych potrzeb. Pierwszym objawem pozabiegowym jest przyciemnienie plam, co jest normalne i świadczy o efektywności zabiegu. Po kilku dniach następuje proces samozłuszczania i przebarwienia bledną, a z każdym kolejnym zabiegiem stają się jaśniejsze. Zabiegi, oprócz tego, że walczą z przebarwieniami, skutecznie poprawiają kondycję naszej skóry, lecząc jej niedoskonałości.

Zabiegi wykonywane w salonach no+vello są nieinwazyjne i aby się im poddać nie wymagane jest specjalne przygotowanie - mówi Martyna Królikowska, Kosmetolog oraz Manager sieci no+vello - Cena zabiegu nie jest wysoka, Wszystkie zabiegi IPL w salonie no+vello dostępne są w cenie 99 zł.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nomasvello.pl