Czerwony makijaż - idealny na walentynki!

Na walentynkową randkę koniecznie wybierz coś kobiecego i zmysłowego - może czerwoną szminkę lub lakier do paznokci?
Czerwony makijaż na walentynki Ponadczasowo, kobieco, romantycznie W tym sezonie szczególnie modne są bardzo nasycone i dość jasne warianty czerwieni, ale klasyczne krwiste i ciemne są ponadczasowe. Najbardziej kobiecy makijaż to ten z użyciem czerwieni. W tym sezonie szczególnie modne są bardzo nasycone i dość jasne warianty, ale klasyczne krwiste i ciemne są ponad trendami, więc bez obaw można sięgnąć także po nie. Dla tych mniej odważnych proponujemy starannie wykonany manicure, a dla otwartych na wszelkie eksperymenty z wyglądem - czerwone usta, od których nie będzie można oderwać wzroku. Najlepsza w tym wypadku będzie nawilżająca szminka, albo kryjący błyszczyk. Nie zapomnij o konturówce!

Najbardziej kobiecy makijaż to ten z użyciem czerwieni. W tym sezonie szczególnie modne są bardzo nasycone i dość jasne warianty, ale klasyczne krwiste i ciemne są ponad trendami, więc bez obaw można sięgnąć także po nie.

czerwień, manicure, Czerwone lakiery do paznokci OPI

Fot. czerwone lakiery do paznokci OPI - 42 zł za szt.

Dla tych mniej odważnych proponujemy starannie wykonany manicure, a dla otwartych na wszelkie eksperymenty z wyglądem - czerwone usta, od których nie będzie można oderwać wzroku. Najlepsza w tym wypadku będzie nawilżająca szminka, albo kryjący błyszczyk. Nie zapomnij o konturówce!

Zajrzyjcie do GALERII, w której znajdziecie mnóstwo kosmetycznych inspiracji w omówionym kolorze za mniej niż 100 złotych!

Czytaj dalej:

złoty, trend, sylwester, karnawał, zima 2011

Trend alarm: złote kosmetyki na karnawał

ubrania, dodatki, romantycznie, luty 2012

Na walentynki: romantyczny styl do 50 zł

Więcej o: