Wyprzedaż w LaSenza

Obniżki na modną bieliznę do 70% - czas uzupełnić tę część garderoby!
Wyprzedaż w LaSenza Obniżki na modną bieliznę do 70 proc. - czas uzupełnić tę część garderoby! LaSenza ma w swojej ofercie ciekawą bieliznę w modnym stylu zbliżonym do Victoria's Secret. Obniżki na tę modną bieliznę sięgają obecnie nawet do 70 proc. LaSenza ma w swojej ofercie ciekawą bieliznę w modnym stylu zbliżonym do Victoria's Secret. Dominują nowoczesne koronki, gładkie i praktyczne biustonosze, nasycone kolory i przyciągające wzrok tasiemki. Każda fanka takich modeli powinna koniecznie wybrać się do butiku marki, która przygotowała dla nas atrakcyjne obniżki na cały asortyment: rabaty w wysokości od 20 proc. do 70 proc.; piżamy i bawełna przecenione o 30 proc.; kolekcja luksusowa szlafroków i koszulek taniej o 30 proc.

LaSenza ma w swojej ofercie ciekawą bieliznę w modnym stylu zbliżonym do Victoria's Secret. Dominują nowoczesne koronki, gładkie i praktyczne biustonosze, nasycone kolory i przyciągające wzrok tasiemki. Każda fanka takich modeli powinna koniecznie wybrać się do butiku marki, która przygotowała dla nas atrakcyjne obniżki na cały asortyment: rabaty w wysokości od 20% do 70%; piżamy i bawełna przecenione o 30%; kolekcja luksusowa szlafroków i koszulek taniej o 30%.

Biustonosz LaSenza

Fot. biustonosz LaSenza - obniżka ze 119 na 59 zł

Zajrzyjcie do naszej GALERII - znajdziecie tam kilka przykładowych modeli bielizny wraz z cenami przed i po obniżce. Być może coś spodoba się Wam na tyle, że zdecydujecie się na zakup.

Podoba się Wam styl marki LaSenza?

Czytaj dalej:

Najlepsze kampanie bieliźniane 2011 roku

Najlepsze sesje bieliźniane 2011 - głosuj!

Kampania bielizny Bordelle - drapieżne S&M nadal się sprzedaje?

Bielizna Bordelle - S&M nadal w modzie?