Bransoletki Amesanti

Połączenie grunge'owych rzemyków lub sznureczków z kamieniami szlachetnymi to najmodniejszy trend sezonu.
Bransoletki Amesanti Połączenie grunge'owych rzemyków z kamieniami szlachetnymi Połączenie rzemyków z kamieniami szlachetnymi to hit sezonu. Bransoletki Amesanti zdobione są kolorowymi kryształkami, perłami i minerałami. Cena: 167-230 zł Wybór biżuterii ze sznurków, dżerseju, sznureczków czy muliny zdobionej kryształkami, metalami lub kamieniami szlachetnymi jest obecnie bardzo duży. Ten zaskakujący mix daje eklektyczny, lekko nonszalancki efekt, łączący w sobie styl etniczny i glamour. Przykładem jest biżuteria Amesanti (nazwa podobno pochodzi o "spokoju duszy" w języku hindi), która dzieli się na dwie linie: Feelings i Glamour. Bransoletki zdobione są kolorowymi kryształkami, perłami i minerałami, m.in. kwarcem i hematytem. Można je kupić na stronie toplook.pl w cenie 167 do 230zł.

Wybór biżuterii ze sznurków, dżerseju, sznureczków czy muliny zdobionej kryształkami, metalami lub kamieniami szlachetnymi jest obecnie bardzo duży. Ten zaskakujący mix daje eklektyczny, lekko nonszalancki efekt, łącząc w sobie styl etniczny i glamour.

Przykładem jest biżuteria Amesanti (nazwa podobno pochodzi o "spokoju duszy" w języku hindi), która dzieli się na dwie linie: Feelings i Glamour.

Bransoletki zdobione są kolorowymi kryształkami, perłami i minerałami, między innymi kwarcem i hematytem.

Można je kupić na stronie toplook.pl w cenie 167 do 230zł.

Co o nich sądzicie?

Amesanti - Toplook.pl

Jesień na blogach - w co się ubrać?

Blog, blogi, bloguj na groszkach, polaroidy

Więcej o: