Bielizna La Senza na jesień i zimę 2011

Zobaczcie jedną z najbardziej eleganckich kolekcji bielizny na ten sezon - 0% wulgarności, 100% kobiecości!
Bielizna La Senza na jesień i zimę 2011 Prostota i elegancja. Ukochane przez wiele kobiet połączenie beżu z czernią koronki i spore kokardki z satynowych tasiemek to znaki rozpoznawcze kolekcji La Senza na jesień 2011. Bieliznę La Senza na jesień i zimę 2011 przedstawiono za pomocą prostego lookbooka, który ułatwia ujrzenie detali, zamiast przedkładać wyraz artystyczny nad podstawową funkcję, jaką jest prezentacja produktów. Ukochane przez wiele kobiet połączenie beżu z czernią koronki i spore (ale urocze!) kokardki z satynowych tasiemek to znaki rozpoznawcze tej kolekcji. Poza biustonoszami i majtkami znalazły się tu także koszulki nocne i halki, w których próżno szukać zbędnych przezroczystości i zbyt oczywistej seksowności. Jeśli nie nosiłyście wcześniej biustonoszy tej marki, to swój rozmiar (odpowiedni dla produktów La Senza) można wyliczyć na stronie producenta. Przykładowe ceny: stanik push-up powiększający optycznie o 2 rozmiary - ok. 120 zł, klasyczny - ok. 75 zł, strapless - ok. 100-120 zł. Warto skorzystać z promocji, na przykład 2 biustonosze za ok. 120 zł.

Już dawno nie widziałyśmy równie eleganckiej kolekcji. Bieliznę La Senza na jesień i zimę 2011 przedstawiono za pomocą prostego lookbooka, który ułatwia ujrzenie detali, zamiast przekładać wyraz artystyczny nad podstawową funkcję, jaką jest prezentacja produktów. Do tego nasze ulubione połączenie beżu z czernią koronki i spore (ale urocze!) kokardki z satynowych tasiemek. Poza biustonoszami i majtkami znajdziecie także koszulki nocne i halki, w których próżno szukać zbędnych przezroczystości i zbyt oczywistej seksowności.

Bielizna La Senza na jesień i zimę 2011

Fot. szampańska bielizna La Senza ozdobiona czarną koronką, biustonosz push-up

Więcej projektów znajdziecie na stronie producenta oraz w sklepie internetowym na Lasenza.com. Jeśli nie nosiłyście wcześniej biustonoszy tej marki, to swój rozmiar (odpowiedni dla produktów La Senza) możecie wyliczyć TUTAJ. Przykładowe ceny: stanik push-up powiększający optycznie o 2 rozmiary - ok. 120 zł, klasyczny - ok. 75 zł, strapless - ok. 100-120 zł. Warto skorzystać z promocji, na przykład 2 biustonosze za ok. 120 zł.

Jak podoba się Wam ta seria bielizny? Oceńcie za pomocą naszego sondażu lub w komentarzach.

Czytaj dalej:

Staniki, retro, biustonosze, bielizna

Staniki retro - jak kiedyś wyglądały? Sondaż!

Groszki w telefonie komórkowym, Mobilne Groszki

Nowość: Groszki.pl w Twoim smartfonie!

Na ile oceniasz tę kolekcję?
Więcej o: