Wesołe opaski Stereostore

Jeśli lubisz słodkie zestawy typu szkolne mundurki, powinny wpaść ci w oko ozdobne opaski do włosów w stylu lat 50.
Wesołe opaski Stereostore Odmień swoją stylizację za pomocą dodatku w stylu lat 50. Jeśli lubisz słodkie zestawy typu szkolne mundurki, powinny wpaść ci w oko ozdobne opaski do włosów w stylu lat 50. Właśnie takie znajdziemy w butiku Sterostore Małym kosztem można odmienić swoją fryzurę - wystarczy dodać ozdobną opaskę i już fryzura wygląda inaczej. W czasie karnawału wybieramy takie ozdobione cekinami czy piórkiem, ale na co dzień potrzeba nam czegoś mniej rzucającego się w oczy. Lata 50. obfitowały w opaski ozdobione małymi kokardkami, w serduszka czy kropeczki - właśnie takie znajdziemy w najnowszych propozycjach butiku internetowego Sterostore. Mają różne kształty i wzory: z plastiku z małymi kokardkami, słodkie opaski w drobną łączkę z materiału, szerokie opaski nawiązujące do lat 60., eleganckie opaski na przyjęcia z atłasu z kokardkami oraz super modne opaski z motywem gwiazdki. Nowością w kolekcji są "bunny ears", czyli opaski naśladujące kształt króliczych uszek. Mają wbudowany drucik więc możesz je dowolnie kształtować. Bunny Ears wykonane są z jasnego i ciemnego denimu, oraz denimu drukowanego w białe serduszka lub kropeczki.

Małym kosztem można odmienić swoją fryzurę - wystarczy dodać ozdobną opaskę i już fryzura wygląda inaczej. W czasie karnawału wybieramy takie ozdobione cekinami czy piórkiem, ale na co dzień potrzeba nam czegoś mniej rzucającego się w oczy.

Lata 50. obfitowały w opaski ozdobione małymi kokardkami, w serduszka czy kropeczki - właśnie takie znajdziemy w najnowszych propozycjach butiku internetowego Sterostore.

Mają różne kształty i wzory: z plastiku z małymi kokardkami, słodkie opaski w drobną łączkę z materiału, szerokie opaski nawiązujące do lat 60, eleganckie opaski na przyjęcia z atłasu z kokardkami  oraz super modne opaski z motywem gwiazdki.

Opaski typu bunny ears, 19,90 zł

Nowością w kolekcji są "bunny ears", czyli opaski naśladujące kształt króliczych uszek. Mają wbudowany drucik więc możesz je dowolnie kształtować. Bunny Ears wykonane są z jasnego i ciemnego denimu, oraz denimu drukowanego w białe serduszka lub kropeczki.

Ceny opasek:

cienkie plastikowe z kokardką : 11.90 zł

szeroka plastikowa: 19,90 zł

plastikowe z motywem gwiazdki: 14.99 zł

z materiału w łączkę, z kokardą: 19.90 zł

bunny ears: 19.90 zł

ZOBACZ OPASKI W GALERII

Więcej:

Kocie okulary Stereostore

Kocie okulary od Stereostore

Więcej o: