Floradita czyli kwiatowo u Dorothy Perkins

Mamy nadzieję, że lato jeszcze pozwoli nam nosić sukienki. A marzą nam się takie kobiece, rozkloszowane sukienki i dodatki w kwiaty, jakie ma teraz w swojej kolekcji Dorothy Perkins.
Floradita - kwiatowo u Dorothy Perkins Mamy nadzieję, że lato jeszcze pozwoli nam nosić sukienki Linia Floradita, która tego lata wprowadziło Dorothy Perkins, pełna jest sukienek w kwiaty i kwietnych akcesoriów Linia Floradita, która tego lata wprowadziło Dorothy Perkins, pełna jest sukienek w kwiaty i kwietnych akcesoriów. Inspiracją do jej powstania były lata 50., kobiece i dziewczęce, romantyczne akcesoria, czasy, gdy każda kobieta obowiązkowo nosiła szpileczki, małą torebkę w ręku i rękawiczki. Ta kapsułowa kolekcja, której źródło leży w filmie "Rzymskie wakacje" z 1953 r., to zestaw cudownych ubrań, butów i dodatków na letnie przyjęcia, spacery i randki. Kolekcje uzupełniają koronkowe narzutki, bluzeczki w okrągłym kołnierzykiem, pozłacane, misternie robione kolczyki i wisiorki oraz słodkie kopertówki, mieszczące tylko dobry nastrój. Rzeczy , choć nowe, mają wdzięk prawdziwego vintage i spokojnie można by je uznać za inspiracje New Look Diora. Sporo tu pasteli, pudrowych róży, kremu i słonecznych kolorów. We wzorach naturalnie królują kwiaty, w formie drobnej łączki, jak i wielkich malowanych wzorów. Linia dostępna jest jeszcze w sklepie internetowym i w realu, choć niekoniecznie na przecenach.

Linia Floradita, która tego lata wprowadziło Dorothy Perkins, pełna jest sukienek w kwiaty i kwietnych akcesoriów. Inspiracją do jej powstania były lata 50., kobiece i dziewczęce, romantyczne akcesoria, czasy, gdy każda kobieta obowiązkowo nosiła szpileczki, małą torebkę w ręku i rękawiczki.

Ta kapsułowa kolekcja, której źródło leży w filmie "Rzymskie wakacje" z 1953 r., to zestaw cudownych ubrań, butów i dodatków na letnie przyjęcia, spacery i randki.

Kolekcje uzupełniają koronkowe narzutki, bluzeczki w okrągłym kołnierzykiem, pozłacane, misternie robione kolczyki i wisiorki oraz słodkie kopertówki, mieszczące tylko dobry nastrój.

Misternie robiony pierścionek z dżetami, 48 zł

Rzeczy , choć nowe, mają wdzięk prawdziwego vintage, i spokojnie można by je uznać za inspiracje New Look Diora.

Sporo tu pasteli, pudrowych róży, kremu i słonecznych kolorów. We wzorach naturalnie królują kwiaty, w formie drobnej łączki, jak i wielkich malowanych wzorów.

Linia dostępna jest jeszcze w sklepie internetowym i w realu, choć niekoniecznie na przecenach.

KOLEKCJA + CENY W GALERII

Więcej:

Humanic, Secret Garden

Humanic - kolekcja Secret Garden

Groszki w telefonie komórkowym, Mobilne Groszki

Groszki w Twojej komórce!