Sukienki z jesiennej kolekcji Top Secret

W sklepach Top Secret zawsze możemy liczyć na twarzowe, kobiece sukienki. Czy jesienna kolekcja to potwierdza?

Czy sukienka to najlepszy przyjaciel kobiety? Wiele z nas mogłoby potwierdzić. Wielbicielki sukienek wiedzą, że tych w szafie nigdy nie ma za dużo. Pozornie podobne do siebie, mogą nieznacznie różnić się krojem, długością, materiałem, czy detalami w wykończeniu, co wystarczy już by kupić kolejny, na pierwszy rzut oka, podobny model.

Kobiety dobrze jednak wiedzą, że podobne nie znaczy to samo, a codzienny wybór sukienki zanim wyjdziemy z domu to rozważanie wszystkich tych elementów w porozumieniu z tym, na co danego dnia mamy ochotę.

Proste, czarne sukienki sprawdzą się w każdej sytuacji

Top Secret to marka, która zawsze ma w swojej kolekcji grupę sukienek. Od kilku sezonów o podobnej linii, kolorystyce i uszytych z podobnego materiału. Ze wskazaniem na styl lat 50.

Są więc co sezon podobne, ale jednak wprawne oko ucieszą małymi modyfikacjami, dzięki którym chcemy kupić kolejne, w innym odcieniu czy z inną linią dekoltu.

Sukienki TS są wygodne, dobrze się noszą i nie niszczą się po jednym praniu. Za tę cenę to (przedział 129,90-159,90 zł) naprawdę dobra jakość.

Polecamy więc waszej uwadze pełny zestaw jesiennych sukienek - do obejrzenia

w GALERII

Więcej:

Orsay, sukienki wieczorowe, jesień 2011

Sukienki Orsay z kolekcji jesień-zima 2011

Groszki w telefonie komórkowym, Mobilne Groszki

Groszki w Twojej komórce!