Nowa linia odzieży Reebok EasyTone

W tym sezonie Reebok EasyTone nadal oferuje możliwość kształtowania Twojego ciała w dobrym stylu i wprowadza nową linię odzieży. Kolekcja łączy w sobie funkcjonalności i styl, oferując artykuły, które zapewniają modny wygląd na co dzień, a równocześnie kształtują sylwetkę.
EasyTone obejmuje stylowe górne oraz dolne partie odzieży, zaprojektowane w celu kształtowania kluczowych mięśni w trakcie ich noszenia. W skład linii EasyTone wchodzą długie spodnie, spodnie capri i krótkie spodenki oraz koszulki w żywych kolorach.

Innowacyjna linia odzieży obejmuje opracowane przez firmę Reebok taśmy ResisTone wykonane z odpornego, ale elastycznego materiału i rozmieszczone, w oparciu o badania anatomiczne, w strategicznych miejscach - tam, gdzie najbardziej przylegają do ciała. Taśmy powodują opór, co z kolei skłania mięśnie do wysiłku.

Spodnie z tkaniny dzianinowej z wzorem żakardowym posiadają podwójne taśmy ResisTone wokół pośladków i ścięgien podkolanowych. Rozmieszczenie oraz dopasowanie taśm pomaga wzmacniać pośladki i mięśnie czworogłowe ud. Koszulki posiadają wbudowane taśmy ResisTone naprężone w okolicach łopatek. Rozmieszczenie oraz dopasowanie taśm pomaga kształtować sylwetkę w celu podkreślenia jej kształtów oraz osiągnięcia wszelkich korzyści zdrowotnych wynikających z poprawy ogólnej postawy ciała.

W tym sezonie obuwie EasyTone nadal zapewnia modne rozwiązanie dla osób, które chcą kształtować swoją sylwetkę każdego dnia. Ich rewolucyjna technologia oparta na systemie innowacyjnych podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta wraz z technologią transferu powietrza powoduje naturalną niestabilność przy każdym kroku. Zaprojektowano ją w celu wzmacniania kluczowych mięśni podczas chodzenia i codziennych czynności. Rezultatem wysokiego stopnia zaawansowania technologii EasyTone, pozwalającej na uwzględnienie aspektów estetycznych podczas projektowania obuwia, jest linia modnych i zgrabnych butów - nikt nie musi wiedzieć, że Twoje buty pracują nad kształtem Twojej sylwetki!

Eva Mendes, Helena Christensen, a także Edyta Herbuś wybrały EasyTone, aby zachować godną pozazdroszczenia sylwetkę, co jest świadectwem skuteczności i wyrazem uznania dla zaangażowania EasyTone w stworzenie dostępnej, modnej odzieży pomagającej w formowaniu sylwetki.