Reebok EasyTone

Nowe wzory obuwia sportowego, które formuje i wzmacnia mięśnie nóg oraz pośladków
Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz z technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg z każdym krokiem.

Model EasyTone Reenew posiada cholewkę wykonaną z siateczki lub syntetycznego materiału, która jest trwała, zapewnia sportowy wygląd oraz przepuszczalność powietrza. Zadaniem specjalnej antybakteryjnej wkładki umieszczonej wewnątrz buta jest odprowadzanie wilgoci i sprawienie, że obuwie "oddycha". Komfortowi chodzenia sprzyja także zastosowana w modelu EasyTone Reenew technologia Women's Specific Last zapewniająca idealne dopasowanie do damskiej stopy oraz wkładka SmoothFit z ukrytymi szwami minimalizująca otarcia pojawiające się podczas sportowej aktywności.

Białe buty zdobione są detalami w charakterystycznym dla damskiej kolekcji Reebok na wiosnę/lato 2011 odcieniu błękitu malibu blue, a także różu indian magenta stanowiącym sekret kobiecej kolekcji Reebok w tym sezonie. Ten kolor pobudza oraz inspiruje kobiety do dbania o siebie.

Przez cały marzec 2011 (do 27 marca 2011 włącznie) w wybranych salonach INTERSPORT w całej Polsce każda osoba zainteresowana technologią i działaniem Reebok EasyTone oraz Reebok TrainTone będzie mogła zasięgnąć porady specjalnie wyszkolonych ekspertek. Konsultantki Reebok pomogą dobrać idealne obuwie, w zależności od indywidualnego planu treningowego oraz swoich potrzeb!

Sklepy INTERSPORT, w których co weekend (5-27.03.2001) będzie można zasięgnąć porady ekspertek Reebok:

BIELSKO Galeria SFERA

BYDGOSZCZ FOCUS MALL

GDAŃSK Galeria BAŁTYCKA

KATOWICE SILESIA CC

KRAKÓW CH ZAKOPIANKA

KRAKÓW Galeria KRAKOWSKA

ŁÓDŹ MANUFAKTURA

POZNAŃ CHSiB STARY BROWAR

POZNAŃ KING CROSS MARCELIN

WARSZAWA ARKADIA

WARSZAWA ZŁOTE TARASY

WROCŁAW CHR PASAŻ GRUNWALDZKI

Ekspertki Reeboka będą pracowały w godzinach:

Piątek, godz. 16.00 - 21.00

Sobota, godz. 13.00 - 20.00

Niedziela, godz. 11.00 - 18.00