Get the London Look - konkurs marki Rimmel

Wystylizuj się i pokaż makijaż prosto z Londynu. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęcia w Avanti oraz zestawy kosmetyków kolorowych Rimmel
Jeśli styl londyńskiej mody ulicznej jest Ci bliski i Twój wygląd, tak jak ambasadorek marki Rimmel, Georgii May Jagger i Coco Rocha, idealnie pasuje do londyńskiej Oxford Street pokaż nam to. Zdradź nam swój sekret na londyński styl!

Od 29 października do 25 listopada czekamy na Wasze zdjęcia. Wystylizujcie się w londyńskim stylu i wykonajcie makijaż, który według Was jest kwintesencją tzw. london look.

Laureatka konkursu będzie uczestniczką naszej specjalnej sesji zdjęciowej, której efekty poznacie już w lutowym numerze Avanti. Ponadto 10 pozostałych osób, których stylizacje będą najbardziej oryginalne i wyjątkowe, nagrodzone zostanie zestawami kolorowych kosmetyków marki Rimmel.

Czekamy na Wasze maile ze zdjęciami pod adresem rimmelavanti@agora.pl do 25 listopada. Nie zapomnijcie podać swoich danych teleadresowych i koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu.