Zegarek Swatch na Walentynki

Zegarek UNLOCK MY HEART to przenośna kłódka miłości, dzięki której serce zabije szybciej, zapakowana w wyjątkowe pudełko. Doskonały prezent na zbliżające się Walentynki.

Intensywnie różowa kłódka w kształcie serca doskonale wyraża czas miłości na nieskazitelnie białej tarczy. Klucz do niej jest zawsze pod ręką, gdyż odlicza upływające minuty w towarzystwie niecierpliwej wskazówki sekundowej w kolorze fuksji. Z kolei lekko zarumieniona, jasnoróżowa koperta i bransoleta są uosobieniem kobiecość. Żartobliwe spojrzenie na pojęcie wierności wyrażają charakterystyczne wzory inspirowane kłódką, umieszczone na obu stronach paska oraz trzech szlufkach. Lecz jedynie na wewnętrznej stronie kłódek znajdują się sekretne wyznania miłosne spisane różowymi literami.

GZ292Swatch Ltd.

Prawdziwy romantyk z pewnością uzna, że zegarek został zapieczętowany namiętnym pocałunkiem, lecz praktyczne umysły poczują ulgę, gdy usłyszą, że to zasługa ciemnoróżowego zapięcia. Motyw trzymania prawdziwej miłości pod kluczem znajduje również wyraz w specjalnym opakowaniu, które skrywa zegarek UNLOCK MY HEART. Dwuczęściowy, zaokrąglony sześcian w kontrastujących odcieniach różu, posiada zamknięcie w kształcie serca, dzięki czemu właścicielce zegarka można skraść jedynie serce.

Zegarek Swatch GZ292 UNLOCK MY HEART

Model: Gent

Tarcza: Biała tarcza z nadrukowaną kłódka w kształcie serca w ciemnoróżowym kolorze Koperta: Koperta plastikowa, matowa, w jasnoróżowym kolorze

Pasek: Jasnoróżowy silikon z nadrukiem w kolorze fuksji i 3 ciemnoróżowe szlufki z jasnoróżowym nadrukiem. Ciemnoróżowe zapięcie.

Specjalne opakowanie: pudełko plastikowe, które składa się z dwóch części - dno w kolorze fuksji oraz jasnoróżowa przykrywka z zamknięciem w kształcie serca, które należy wcisnąć i przekręcić - a wszystko to znajduje się w kartonowym opakowaniu w kolorze fuksji.

Sugerowana cena detaliczna - 210 zł