IV edycja Warsaw Fashion Weekend

W dniach 5-7 kwietnia br. w Soho Factory na warszawskiej Pradze odbędzie się wiosenna, czwarta już edycja Warsaw Fashion Weekend! Impreza, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród pasjonatów mody i designu, w tym roku również nie zawiedzie odwiedzających.

Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji poczynając od pokazów mody polskich i zagranicznych projektantów po zakupowe szaleństwo. Dodatkowo przybyli goście będą mogli uczestniczyć w ciekawych aktywnościach zorganizowanych przez partnerów wydarzenia: warsztaty stylizacji włosów ze znaną światową marką Toni & Guy, podczas których styliści fryzur doradzą m.in. jak dbać o włosy i pomogą dobrać odpowiednią fryzurę oraz warsztaty stylizacji i ubioru zorganizowane przez Centrum Handlowe Galeria Mokotów. Podczas imprezy nie zabraknie również wątku muzycznego. Wiosenną edycję Warsaw Fashion Weekend, tradycyjnie w ramach części Fashion Rock, uatrakcyjni występ gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ucieszy Was pewnie wiadomość, iż tegoroczna edycja potrwa aż trzy dni a na wybiegu zobaczyć będzie można projektantów i marki z Włoch.

Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend za każdym razem odbywa się Designer Sample Sale. Tak będzie i tym razem - każdy z odwiedzających będzie miał niepowtarzalną okazję do zakupów w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70%. Będzie z czego wybierać, ponieważ swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 polskich i zagranicznych projektantów i marek odzieżowych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fashionweekend.pl oraz na facebooku https://www.facebook.com/WarsawFashionWeekend

Więcej o: