Anataka: promocje mid-season do -60%

Listopad to czas kiedy przygotowujemy naszą garderobą na przyjście zimy, uzupełniając ją o ciepłe szale i płaszcze. To także okres, w którym szukamy ciekawych inspiracji na świąteczne prezenty dla najbliższych. Idealny moment to mid-season sale - Anataka właśnie je rozpoczęła. W sklepie internetowym marki można znaleźć atrakcyjne obniżki cen, zarówno kolekcji, jak i dodatków.

Ceny jesienno-zimowej kolekcji marki Anataka zostały obniżone do -60% i wyprzedaż obejmuje wszystkie płaszcze, szale i sukienki. Dodatkowo po wprowadzeniu hasła ?listopad? podczas zakupu on-line klienci otrzymują 20 złotych rabatu i prezent niespodziankę. Promocje trwają do końca listopada 2012 roku.

Zimowe płaszcze od Anataki w kształcie ?bombki? zostały wypełnione najwyższej jakości gęsim puchem. Dodatkowo wyposażone są w odpinany kaptur oraz elegancki kołnierz z jenota. Perfekcyjne wykończenie sprawi, że doskonale sprawdzą się podczas zimowego spaceru jak i aktywnej wycieczki z dziećmi. Puchowe płaszcze Anataki objęte zostały promocją -60%.


W tym roku jesień bardzo szybko zagościła w naszej garderobie. W niesprzyjających warunkach pogodowych najlepiej sprawdzają się wełniane szale oraz jedwabne chusty, które chronią przed podmuchami chłodnego powietrza i sprawiają, że nasze stylizacje są ciekawsze. Dla pań, które uwielbiają eleganckie i praktyczne dodatki, Anataka przygotowała ofertę specjalną. Wszystkie szale i chusty do końca listopada są tańsze o 40%.


Kobieta i sukienka to nierozłączny duet gwarantujący sukces i piękno. Anataka w kolekcji jesień-zima 2012/2013 proponuje połączenie klasyki i dziewczęcej frywolności. Oferując sukienki w kolorze ponadczasowej czerwieni czy z motywem zawsze modnej pepitki. Sukienki od Anataki to także najwyższa jakość materiału i klasyczne kroje. Najnowsza kolekcja sukienek została objęta 30% zniżką.