Biznesowe stylizacje w PerhapsMe.com

Jesień w biurze nie musi być długa i nudna. Nawet jeśli pracujesz w miejscu, gdzie reguły doboru stroju są dość restrykcyjne, możesz się bawić trendami, fakturami, kolorami. Uważaj tylko, by nie przesadzić. W pracy najlepiej sprawdza się styl nowoczesnej elegancji. Najlepszy efekt uzyskasz, zestawiając klasyczną sukienkę i marynarkę z butami oraz dodatkami z najnowszych kolekcji - radzą styliści PerhapsMe.com.

- Klasyczna elegancja to prostota, minimalizm, powściągliwość w doborze dodatków. Współczesna elegancja to klasyka ?przełamana? mocniejszymi elementami - wyjaśnia Maria Lekszycka, szefowa stylistów PerhapsMe.com.

Ciepłe sukienki w kolorze burgunda, głębokiej zieleni, granatu, szarości czy brązu są hitem sezonu jesień-zima 2012/2013. Kolory te nadadzą naszej stylizacji nowoczesności, a jednocześnie mieszczą się w kanonie biurowego dress code.

Jesienne sukienki, w zestawieniu z marynarką o ciekawym kroju, z powodzeniem można nosić w oficjalnych sytuacjach. W firmach, które dopuszczają styl ?smart casual?, dzięki czemu ich wizerunek w oczach klientów staje się bardziej przyjazny, marynarkę możemy zastąpić obszernym swetrem czy nawet dużym szalem. Doda nam to stylu i nieco nonszalancji. Pamiętajmy jednak, że sweter nie może być rozciągnięty ani zmechacony. Inaczej, będziemy wyglądać niechlujnie. Aby sweter zachował długo swój piękny kształt, należy go prać ręcznie.

Biurowe stylizacje doskonale ?przełamią? botki do kostki i duża torba - w tym sezonie koniecznie z rączką. Jeśli nie lubisz pojemnych toreb, postaw na kopertówki. Pamiętaj też o biżuterii. W biurze najlepiej wyglądają małe kolczyki lub dyskretny wisiorek.

Wszystkie ubrania prezentowane na zdjęciach można zakupić na stronie serwisu PerhapsMe.com.