Świat mody w zasięgu ręki. Rusza konkurs dla klientów Top Secret.

Nagroda główna o wartości 20 000 zł to wyjazd na FASHION WEEKEND do Londynu dla dwóch osób!! Na klientów Top Secret czekają też eleganckie walizki po brzegi wypełnione modnymi ubraniami z ostatniej kolekcji, aparaty fotograficzne Nikon, atrakcyjne zestawy kosmetyków, a dla entuzjastów stylu designerskie rowery miejskie Electra.

Świat mody w zasięgu ręki. Dziś rusza konkurs dla klientów Top Secret. Paszport do świata mody to propozycja pozwalająca wejść w hermetyczny świat mody nie tylko profesjonalistom, ale zwykłym fanom mody, którzy chcą i lubią wyrażać się przez ubranie, jak w haśle wiosennej kampanii Top Secret : Express yourself.

Zasady konkursu są niezwykle proste. Zrób zakupy za 100zł w sieci Top Secret , Top Secret & Friends , Troll, lub on - line www.sklep.topsecret.pl i odpowiedz na pytanie - Jak wyrażasz siebie poprzez modę?

Zostaw zgłoszenie w sklepie lub przez stronę www.paszport.topsecret.pl, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone przez JURY wyjazdem dla 2 osób na Fashion Weekend w Londynie. Laureaci i regulamin konkursu będą dostępne na stronie konkursu i stronie internetowej Top Secret.

Konkurs potrwa do końca maja.

Więcej o: