Rusza sklep internetowy Massimo Dutti

Już od 15 marca będziecie mogły robić zakupy w kolejnym sklepie online grupy Inditex.

15 marca Polska dołącza do takich krajów jak Austria, Dania, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy, Monako, Holandia, Norwegia, Irlandia, Szwecja, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia, Grecja oraz Wielka Brytania w których odbywa się sprzedaż internetowa Massimo Dutti.

Jeszcze nie ochłonęłyśmy po udanych zakupach w Zarze, a już kolejny sklep z naszej listy ulubionych dołącza do 'zakładek'. Massimo Dutti jest obecne głównie w większych polskich miastach, więc zakupy internetowe będą ratunkiem dla dziewczyn, które nie mają okazji odwiedzić sklepu stacjonarnego.

Sklep powstał na bazie pierwotnej strony www.massimodutti.com i poruszanie się po nim ma być intuicyjne i niezwykle proste. Ceny będą takie same jak w salonach MD.

Zasady wysyłki:
Dostawa do sklepu  gratis 3-5 dni
Dostawa do domu 15 zł 3-5 dni
Ekspresowa dostawa do domu 39,90 zł 1-2 dni

Zwrot dokonywany jest osobiście w sklepie lub za pomocą kuriera w ciągu 30 dni.

Okres 30 dni  liczony jest od daty złożenia zamówienia. W przypadku przesyłki do domu zwrot jest możliwy tylko za pomocą kuriera. Klient zamawia kuriera poprzez stronę massimodutti.com. Zwracane rzeczy muszą być zapakowane w oryginalne pudło z plombą zabezpieczającą ( czerwona naklejka ? ?security? ).
Zwrot jest możliwy tylko z billingiem ? dowodem zakupu.

Wymiany można dokonać w sklepie w ciągu 30 dni od daty założenia zamówienia w każdym sklepie w Polsce na podstawie billingu, który klient otrzymuje   razem z przesyłką. W przypadku wymiany klient musi raz jeszcze zapłacić za nową rzecz w sklepie a kwota, którą uiścił podczas zakupów przez Internet zostanie zwrócona na konto.

Zwroty i wymiany odbywają się w sklepach bezgotówkowo.