Wiosenna kolekcja Lindex: sportowa elegancja

Wiosenna kolekcja Holly & Whyte czerpie inspirację z takich sportów, jak żeglarstwo, golf i tenis, a jej filarami są blezery, koszule oksfordzkie, spodnie typu chinos oraz swetry plecione. Duże znaczenie mają jednak detale, takie jak cekiny, złote guziki i zaskakujące kombinacje kolorów.

Holly & Whyte to jedna z atrakcyjnych wiosennych nowości firmy Lindex. Kolekcja, którą opisać można w skrócie jako inspirowaną stylem życia, zadebiutuje pod koniec marca. Wiosenna kolekcja Holly & Whyte to przyjemna kombinacja nowoczesnego grzecznego stylu preppy z nutką szaleństwa. Inspiracji dostarczył projektantom luźny sportowy styl prosto z Long Island, The Hamptons i podobnych im miejsc w Skandynawii oraz szyk Riwiery Francuskiej.

- Holly & Whyte łączy ponadczasową klasyczną modę z fantazyjnymi detalami glamour. Elementy kolekcji są dobrze dobrane, a poprzez wybór ubrań i stylizacji każdy będzie mógł łatwo stworzyć swój osobisty styl. Nasz zespół odpowiedzialny za projektowanie i zakupy odnalazł idealne połączenie wygodnej klasyki i wiosennych trendów. Ponadto uwzględniliśmy w kolekcji radosne elementy stylu glamour, dzięki czemu nasze ubrania świetnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, twierdzi Lea Rytz Goldman, Dyrektor ds. Projektowania i Zakupów w Lindex.

- Wzorowałam się na takich klasycznych pięknościach, jak Grace Kelly czy panie Kennedy. W kolekcji widoczne są również inspiracje szykowną modą w stylu St Tropez. Ubrania z kolekcji przeznaczone są zarówno do noszenia w dzień, jak i wieczorem. W każdej sytuacji zapewnią kobiecy, piękny i świeży wygląd. Staraliśmy się stworzyć ubrania, które staną się ulubionym elementem garderoby i które w razie potrzeby można łączyć w nowe, zaskakujące kombinacje, dodaje Camilla Schmidt, projektantka kolekcji Holly & Whyte firmy Lindex.

Więcej o: