Karnawał Z Troll i Top Secret

Pełne przepychu i księżycowego blasku kolekcje na zbliżający się okres sylwestrowo - karnawałowy

Top Secret Showtime

Klasyczna forma i efekt wyjątkowości uzyskany tkaniną czy detalem to styl często wybierany na sylwestrowe czy karnawałowe szaleństwa. Pozwala każdej na odrobinę szaleństwa bez konieczności eksperymentowania , czy totalnej zmiany. W zimowych kolekcjach Top Secret nie brakuje takich właśnie propozycji. Linia Showtime, mimo dość prostych form daje wrażenie przepychu i bogactwa. Czerpie inspiracje z gotyku i baroku, co widać w licznych ozdobach , zakładkach, zdobieniach, złoceniach. Wieczorowy efekt potęgują tkaniny: atłasy, koronki wzbogacone cekinami. Jak zwykle na wieczór przewagę stanowi czerń, jednak ciemną gamę barw urozmaicają kremowe i szare tony, a mocnego charakteru nadają czerwień, panterka czy antyczne złoto.

Linia Remanence bazuje z kolej na szyku i elegancji lat 50 i wyrafinowaniu mody lat 70- tych. Sukienki sylwestrowe mają formy blisko ciała, bardzo sexi, są koronkowe, błyszczące, cekinowe - z ozdobami ale też bardziej klasyczne proste i eleganckie. Czerni i klasyce form tu tez towarzyszą lustrzane tony szarości, beżu, różu i ecru przełamane mocną czerwienią oraz granatem i chłodnym brązem. Złoty połyskliwy kombinezon z czarnym szerokim zadowoli najbardziej wymagające wielbicielki nowoczesnej klasyki.

Troll Woman Lunarscape

Troll swoją zimową, karnawałową kolekcję nazwał Lunarscape, czyli w wolnym tłumaczeniu księżycowy krajobraz. Nocne klimaty na nocne wyjścia. Większość z nas na imprezy ubiera się na czarno. To dobry i bezpieczny kierunek, zwłaszcza jeśli czerń połyskuje. Za tym efektem stoją najczęściej cekiny, dżety, "śliskie" materiały i metaliczne. Troll proponuje na wieczorne wyjścia mieniące srebro, stare złoto oraz mocne kolory. Kobieca sukienka w kolorze fuksji, o nowoczesnej linii i wyrazistym fasonie na pewno znajdzie równie wiele zwolenniczek co czarna połyskliwa o szerszym dole. Na wieczór niezbędnym uzupełnieniem stroju są dodatki. W przypadku Sylwestra, można się pokusić o ich sporą ilość, potęgującą efekt wyjątkowości należny tej nocy.