adidas Originals w wersji MEGA, czyli nowość w kategorii butów

W jesienno-zimowym sezonie wkraczają na polskie ulice mega buty, czyli w nowej linii obuwia adidas Originals MEGA wraca słynna technologia TORSHION i SOFTCELL. Dlaczego mega? Bo są mega duże, mega kolorowe, mega kultowe, a przede wszystkim mega wygodne.

Technologie Torsion i Softcell po raz pierwszy pojawiły się pod koniec lat 80-tych w dobrze znanych butach z serii ZX. Od razu zrewolucjonizowała rynek butów do biegania, zapewniając sportowcom lepszą przyczepność do podłoża i duży komfort użytkowania obuwia. adidas Originals w linii MEGA czerpie z technologii Torsion, oferując buty mega wygodne a jednocześnie mega modne.

Ostatnio, w streetowej modzie, triumfują pokaźnych rozmiarów słuchawki, torby, które pomieszczą pół mieszkania czy okulary na ? twarzy. Fajne jest wszystko w mega rozmiarówce. Takie też są buty adidas Originals z linii MEGA. Intensywne kolory aplikacji na butach, przyciągające uwagę podeszwy, masywne kształty. To wyjątkowy koncept obuwia, które łączy streetowy design z kultową technologią. Tak wiec, przełomowe rozwiązania wracają w zupełnie nowym miejskim looku. Tymi butami będzie zachwycony każdy, aktywnie żyjący fan streetowych klimatów. Linia MEGA powstała z myślą o zabieganych chłopakach i dziewczynach, którzy w codziennym życiu szukają wygodnych i technologicznie zaawansowane rozwiązań.

Pięta w butach MEGA umieszczona jest nieco wyżej niż palce, co zapewnia przyjemne uczucie komfortu i sprawia, że but jest bardzo wygodny. Ma to także przełożenie na design obuwia. Wszystkie modele adidas Originals MEGA wyglądają trochę kosmicznie, a to za sprawą wysokiej, masywnej podeszwy z ciekawymi aplikacjami. Uwagę przyciąga też spód buta, zawsze  w intensywnym kolorze nawiązującym do barwy we wnętrzu buta.

 

Kolekcje adidas Originals są dostępne w salonach marki w Krakowie (Bonarka City Center i Galeria Krakowska), Łodzi (Manufaktura) i Poznaniu (Stary Browar) oraz w wybranych sklepach adidas
w Polsce.

Więcej o: