What Should I Wear by Mango inspirowane Seksem w Wielkim Mieście

Już 6 października, Mango, popularna hiszpańska sieciówka wystartuje w sieci z kolejnym projektem z serii What Should I Wear by Mango. Projekt marki swe źródło inspiracji ma w kultowym już amerykańskim serialu Seks w wielkim mieście.

What Should I Wear by Mango to projekt, w którym marka zachęca do eksperymentów z ubraniami ze swojej kolekcji, często zapraszając do zabawy znanych blogerów modowych z całego świata.

W nowej odsłonie nadeszła pora na mini filmiki z fabułą krążącą wokół mody. Tym razem zainspirowano się lubianym na całym świecie serialem Seks w Wielkim Mieście i role czterech przyjaciółek zaproponowano:

Fernandzie Romero (aktorce współpracującej z Evą Longorią i Jessicą Albą), AlyssaiePridham (aktorka i piosenkarka), Nicole Steinwedell (zagrała rolę u Toma Forda w Samotnym mężczyźnie) i Eli Jane Speier, znanej m.in. z seriali CSI NY, Kości.

Filmowe Alyssa, Taylor, Julia i Sarah będą na planie współpracować z Andy Torres, bloggerką, autorką strony Stylescrapbook i bardzo stylową zwyciężczynią konkursu Mango.

W skład serii wejdzie sześć epizodów, każdy trwający dziesięć minut i dostępny w dziesięciu językach, m.in. po polsku.

Więcej o: