Reebok EasyTone na jesień/zima 2011

Jesienno - zimowa kolekcja butów Reebok EasyTone stworzona została z myślą o kobietach, które chcą podkreślać swój styl i osobowość, a jednocześnie skutecznie formować uda i pośladki z każdym krokiem

W sezonie jesienno-zimowym, kiedy wszystko wokół zacznie być szare, projektanci Reebok - na przekór pogodzie i w zgodzie z nowymi trendami mody- oferują nowe modele butów EasyTone z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Należą do nich: EasyTone Reedge, EasyTone Reewaken i EasyTone Exclusive.

Każdy z nich jest inny, tak jak różne są kobiety, które je noszą! Łączy je jedno - każdy kształtuje uda i pośladki. Jest to możliwe dzięki niezwykłej technologii.

Obuwie Reebok EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku. Efekt ten jest wzmacniany przez powietrze przepływające z komory umieszczonej pod piętą do podkładki umieszczonej pod przednią częścią podeszwy. Dzięki temu formowane są kluczowe mięśnie nóg i pośladków, które są zmuszone do intensywniejszej pracy w trakcie spaceru.

Chcesz popracować nad swoją sylwetką bez wysiłku? Sięgnij po ubrania z kolekcji EasyTone pomagającej w jej formowaniu i kształtowaniu! Wysokiej jakości stroje Reebok EasyTone mają wbudowane taśmy ResisTone? powodujące powstawanie oporu przy każdym ruchu, nawet wtedy gdy nie trenujesz. W sezonie jesień-zima 2011 marka Reebok oferuje  bezrękawniki EasyTone Sleeveless oraz EasyTone Double Layer formujące górne części ciała. Koszulki mają ściągacze zapewniające idealne dopasowanie bluzki do każdej sylwetki oraz filuterne marszczenia na bokach. ET Double Layer to dwuczęściowa koszulka składająca się z elastycznego, obcisłego topu oraz bawełnianej tuniki. Do kompletu w kolekcji znalazły się odpowiednie spodnie formujące mięśnie ud i pośladków.