Modna sukienka do biura

Część z nas nosi sukienki tylko okazjonalnie, inne niemal codziennie chodzą w nich do biura. Każda kobieta powinna mieć w szafie sukienkę odpowiednią do pracy. Jak ją dobrać, by zawsze wyglądać elegancko i z klasą?

Najważniejsze to wybrać strój, w którym będziemy mogły wykonywać swoje obowiązki służbowe. Zbyt wyzywające kreacje mogą się nie sprawdzić na spotkaniach biznesowych. Ważne jest dopasowanie wzoru do figury kobiety. Szeroki wybór fasonów pozwala wybrać taki, który podkreśli nasze zalety i ukryje niedoskonałości. Dzięki temu poczujemy się pięknie i zyskamy pewność siebie.

W pracy nie powinnyśmy zbyt wiele odsłaniać - może to zostać negatywnie odebrane przez współpracowników czy szefa. Dlatego też najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest klasyczna sukienka w wersji midi. Barwy kawy z mlekiem, czerni, granatu, bieli lub grafitu będą pasować niezależnie od wykonywanego zawodu.

Obecnie bardzo modne są kreacje w stylu retro. Warto zwrócić szczególną uwagę na wzory z dodatkiem przyszytych perełek czy z kontrastującym kolorem kołnierzyka. Dla osób o wzorowej figurze propozycją są sukienki wykonane z dzianiny. Pamiętajmy jednak, że nie mogą być one zbyt obcisłe. Odważne kobiety mogą się zdecydować na przezroczyste elementy. Niestosowne będzie jednak odsłanianie bielizny.

Hitem biurowym są sukienki złożone z połączenia spódnicy kopertowej i białej bluzki wpuszczonej do środka. Dzięki temu, że są one zszyte świetnie leżą i są bardzo wygodne. Klikając tutaj zobaczycie zestawienie najmodniejszych w tym sezonie modeli.

Zdjęcie Ivon Sukienka P17 (czarna) Zdjęcie MOE Sukienka MOE146 (szara) Zdjęcie NOMMO Sukienka NA2 (brązowa)
Ivon Sukienka P17 (czarna) MOE Sukienka MOE146 (szara) NOMMO Sukienka NA2 (brązowa)
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info