Maffashion została ambasadorką nowego modelu torebki Sabriny Pilewicz

Inspiracją do stworzenia kolekcji ?La donna e mobile? była kobieta i jej kluczowa cecha - zmienność. Taka też jest torebka OSSI. To pierwsza torebka, którą można w wyjątkowy sposób spersonalizować, tłocząc na niej TATUAŻE!

Ambasadorką nowego i niezwykłego modelu spod znaku S.P. została Maffashion. Ona także swojej OSSI nadała wyjątkowego charakteru, ozdabiając ją własnymi tatuażami.

OSSI o szmaragdowym szlifie to młodsza siostra diamentu spod znaku S.P. ASTI. Nowy model to pewnego rodzaju skórzane origami, ręcznie montowane z 76 elementów. Jest jeszcze mniejsza od torebek w wersji mini. To nanotorebka, która dzięki architektonicznej, trójwymiarowej konstrukcji potrafi zmieścić wszystko, co jest potrzebne na wieczorne wyjście - nawet sporych rozmiarów smartfon.

CENA: OD 550 zł

Torebki Sabriny Pilewicz Krzysztof Magolon/www.afoto.pl

OSSI symbolizuje ducha fashionistek na całym świecie, kochających małe modowe gadżety, którym mogą nadawać osobisty charakter. #tattoobag, tak jak kobieta, otwarta jest na zmiany. Dzięki opcji personalizacji poprzez znaki, stemple i napisy, może stać się unikatowym i bardzo osobistym gadżetem. To torebka, która zmienia się dla ciebie i z tobą.

Maffashion została ambasadorką nowego modelu torebki Sabriny Pilewicz Mat. prasowe