Nowa kolekcja Quiosque dostępna w rozmiarach 34-48

QUIOSQUE to marka, dla której przede wszystkim liczą się kobiety. To one są inspiracją dla projektantek do tworzenia nowych kolekcji. To dla nich powstają coraz piękniejsze wzory i fasony. Wreszcie to one tworzą tę markę ponieważ w QUIOSQUE pracują niemal wyłącznie kobiety. Wsłuchując się w potrzeby swoich Klientek QUIOSQUE od tego sezonu oferuje pełną gamę rozmiarów: od 34 do 48

Od jesieni tego roku do QUIOSQUE mogą zaglądać panie, które noszą rozmiary: od 34 do 48. Znajdą ofertę dostosowaną do ich rozmiaru i typu sylwetki. Marka udowadnia, że każda kobieta jest piękna, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić.

Obejrzyj wybrane elementy kolekcji Quiosque >>

Dlatego też klientki salonów QUIOSQUE mogą liczyć na profesjonalne doradztwo personelu, który chętnie podpowie co wybrać, aby podkreślić atuty i ukryć ewentualne niedoskonałości sylwetki. QUIOSQUE posiada salony w całym kraju, prowadzi także sprzedaż w sklepie internetowym.

Quiosque

Przed dokonaniem zakupu on-line można obejrzeć wybrane modele z kolekcji na dwóch modelkach. Jednej w wymiarze 36, a drugiej 42. Wszystko po to, by każda z pań widziała jak wybrany przez nią model, prezentuje się na figurze.

Więcej o: