Bielizna jak druga skóra marki Corin: laserowo cięta i niewidzialna pod ubraniem

W nowej kolekcji marki Corin znajdziecie bieliznę idealną pod mocno dopasowane ubrania. Dzięki zastosowaniu laserowego cięcia, biustonosz oraz figi z kolekcji Virginia nie są widoczne pod sukienkami oraz topami.

Bardotkę Virginia 25871 marki Corin od tradycyjnego biustonosza odróżnia krój miseczek. Tworzą one poziomą linię, niemal równoległą do podstawy biustonosza. Specjalnie skonstruowane miski w modelu Virginia 17871 - uformowane i usztywnione - dają jednocześnie możliwość maksymalnego odsłonięcia górnej części piersi i ich podtrzymania. Kształt daje efekt push up. Wysoki mostek, czyli część łącząca miski z przodu; boczne fiszbiny, sprytnie ukryte w delikatnych zaszewkach tuż pod pachami i silikonowa taśma, którą wewnątrz na długości całego obwodu podszyty jest biustonosz; a także szeroko mocowane ramiączka i możliwość ich odpinania, to atrybuty biustonosza-bardotki. Pozwalają one na maksymalne eksponowanie biustu. Biustonosz z tego typu konstrukcją idealnie dopasowuje się do sylwetki, jest stabilny, także bez użycia ramiączek, bo jest podtrzymywany silikonowymi wykończeniami. Swobodnie można się z nim poruszać. Nie tylko kształt, ale również zupełnie gładka miska sprawia, że idealnie nadaje się do topów i wieczorowych kreacji.

To uniwersalny fason, który kobietom z małym biustem odpowiednio podkreśla piersi, a tym z większym - należycie podtrzymuje i eksponuje.

Nie należy nigdy zapominać, że w tym fasonie - obwód i rozmiar miseczki - muszą być idealnie dopasowane do sylwetki. W bardotce dekolt jest pięknie wyeksponowany, atrakcyjny i niezwykle seksowny!

Model dostępny w rozmiarach: 65DEF, 70CDEF, 75BCDE, 80BCD, 85BC, w kolorze beżowym.

Bielizna niewidoczna pod ubraniemCorin

Perfekcyjnie skrojony materiał fig zapobiega uciskaniu i rolowaniu. Gładkie i idealnie płaskie wykończenia podkreślają funkcjonalność tego typu bielizny. Zupełnie płaskie szwy i laserowe cięcia w figach LASER CUT, to bardziej płaska sylwetka i komfort. Przędza spełniająca najwyższe standardy jakości i struktura dzianiny sprawia, że figi są totalnie gładkie i niewidzialne pod odzieżą. Podczas użytkowania dzianina nie roluje się, nie lecą w niej oczka, pomimo braku zabezpieczenia szwami. Z tyłu pozbawione są szwów.

Więcej o: