Kolorowe buty do biegania: adidas jesień 2015

Kolekcja adidas na jesień-zimę 2015 to propozycja dla wszystkich kobiet, które od biegowych butów wymagają nie tylko wygody i funkcjonalności, lecz także niepowtarzalnego wyglądu. Najnowsze modele to przede wszystkim odważne kolory i nietuzinkowy design wspierany przez nowoczesne technologie.

Nieważne czy przygotowujesz się do maratonu, startujesz na 5 km, biegasz z psem tylko w weekendy. Niech będzie to bieganie na Twoich warunkach. Wyraź swój styl butami biegowymi adidas. Sprawdź nowe kolory kultowego już modelu ultra boost . Zobacz inne najbardziej popularne modele takie jak supernova glide boost czy energy boost ESM , występujące w kliku wariantach kolorystycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolorowe buty biegowe adidasadidas

Ania Skura, biegaczka, autorka bloga What Anna Wears "Dla kobiet takich jak ja liczą się nie tylko czasy na mecie, ale też moda. Ważne są kolorowe buty, czy ubrania, które same mówią "wypróbuj nas". Bo jeśli ładne buty mogą być powodem, który motywuje nas do biegania, to czemu nie? Widzę też, jak reagują na mnie ludzie na ulicy, kiedy jestem kolorowo ubrana, a jak kiedy jestem w czerni. Kolor dodaje energii i radości."