Kostiumy kąpielowe marki Corin: dla mniejszych i dużych biustów

Kobiety, które kochają idealne dopasowanie mogą wybierać do woli, bo tym razem swój własny kostium można skomponować samodzielnie. Oddzielnie sprzedawane są góry kostiumów i figi kostiumowe. Zapewnia to odpowiednie dobranie rozmiaru. Kostiumy są dostępne w rozmiarach miseczek od A do H, obwody pod biustem zaczynają się od 65 i kończą na 95 cm, figi dostępne są od rozmiaru od S do XXL.

Dla szczupłych Pań z większymi piersiami przygotowane zostały specjalne modele biustonoszy. Miseczki dostępne są w wersji pół usztywnianej lub zupełnie miękkiej albo w wersji push up. Figi niskie, lub ściągane sznurkami na biodrach, albo też z odwijanym pasem - doskonale kamuflującym brzuch. W każdym kostiumie są ciekawe dodatki - koraliki, złote lub połyskujące srebrem klamerki.

Obejrzyj kostiumy kąpielowe marki Corin >>

Metalowe zapinki gwarantują plażowanie bez zbędnych przygód - są trwałe, nie zawierają niklu. Ale kostium to nie wszystko! W niektórych kolekcjach są ponadczasowe ubrania plażowe - spódnice, które w błyskawiczny sposób można zamienić w efektowną sukienkę, czy odwrotnie. Zróżnicowana kolorystyka nawiązuje koloru charakterystycznych miejsc, które kojarzą się z latem

Więcej o: