Eleganckie torebki Wojewodzic: kolekcja wiosna-lato 2015

Najnowszą kolekcję cechuje przede wszystkim kobiecość i współczesność. Dominująca klasyka, delikatność i elegancja torebek z linii Day Classic oraz Work Smart, z pewnością przypadną do gustu wielbicielkom wytwornego szyku. Z kolei entuzjastki ekstrawagancji i nutki drapieżności, swoich modeli powinny szukać w liniach Night & Shine oraz Friday Lounge.

Wojewodzic to polska marka skierowana do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Nienaganne formy, dopracowane szczegóły oraz piękne, najwyższej jakości skóry, to jej wyróżnik. Klasycznym kolorom granatu, czerwieni, popielu i beżu, towarzyszą modne od kilku lat intensywne barwy szafiru, niebieskiego, pomarańczy czy fuksjowego różu. Trendy te idealnie podkreśla, zaprojektowana z pasją oraz wrażliwością na piękno, najnowsza kolekcja polskiego producenta torebek.

Torebki WojewodzicFOT. DOROTA CZOCH

Nowością kolekcji wiosna lato 2015 jest zastosowanie kontrastowych łączeń kolorów i faktur, dzięki czemu klasyczne formy, nabrały oryginalnego, świeżego wyglądu. Czerń i błękit przeciwstawione zostały różowi i fuksji, zaś gładkość skór licowych skonfrontowano ze skórami wyprawianymi na wzór skóry leoparda.

Zobacz wybrane torebki Wojewodzic z nowej kolekcji >>