Moc kolorów w wiosennej kolekcji Solar

Ekspresję kolekcji Solar S/S 2015 obrazują zdjęcia znanego fotografa modowego. Przed obiektywem Davida Vasiljevica stanęła Myrthe de Poel, która znalazła się na liście 50 najbardziej obiecujących modelek według portalu Models.com. Kampania w pełni oddaje charakter najnowszej kolekcji marki - ciekawych w formie ubrań i akcesoriów stworzonych dla nowoczesnych kobiet.

David Vasiljevic to znany i ceniony fotograf, który współpracował z najważniejszymi magazynami modowymi oraz z najbardziej luksusowymi markami. Zdjęcia jego autorstwa pojawiły się na łamach Vogue, i-D czy V Magazine. Jest on także współtwórcą kampanii takich marek jak: Stella McCartney, Boss Black, Tommy Hilfigher, Givenchy i Gucci.

Moc kolorów w wiosennej kolekcji SolarWiosna według Solar

Davidowi Vasiljevicowi pozowały nie tylko znane modelki: Anja Rubik, Kasia Struss, Rosie Huntington Whiteley czy Diane Kruger, ale też cenione aktorki: Charlotte Gainsbourg, Eva Mendez i Penelope Cruz. Podczas realizowanej dla Solar sesji na Ibizie przed obiektywem Davida stanęła holenderska modelka Myrthe de Poel. Minimalistyczna, neomodernistyczna architektura Ibizy jest doskonałym tłem dla ubrań Solar. Biel przeplatana naturalnymi detalami podkreśla lekki i nowoczesny charakter wiosenno-letniej kolekcji.

Moc kolorów w wiosennej kolekcji SolarMat. prasowe Solar

Kampanie Solar są wyrazem otwartości marki na współpracę z profesjonalistami. Naszą najnowszą kolekcję przedstawiamy w obiektywie zdolnego i cenionego fotografa. Zależało nam na podkreśleniu formy i materiału - nowoczesnych fasonów i intensywnych kolorów. Davidowi Vasiljevicowi udało się wydobyć zarówno jakość stylizacji, jak też podkreślić subtelną urodę Myrthe de Poel. Te zabiegi wprowadzają dużo lekkości i świeżej energii. I taka właśnie jest nasza nowa kolekcja - mówi Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.

SolarSolar

ZDJĘCIA PROMUJĄCE WIOSENNĄ KOLEKCJĘ SOLAR ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o: