Mój hit z sieciówki: płaszcz Zara

Jest po prostu świetny: w pięknym kolorze, o fasonie, który uwielbiam, w męskim stylu. Chociaż nie ma właściwości puchowej kurtki, noszony "na cebulkę" świetnie się sprawdzi nawet wtedy, gdy pogorszy się pogoda. Dobrałam do niego rzeczy w ulubionym stylu i perełki upolowane na wyprzedażach!

Zestaw 1Serwisy prasowe firm

Płaszcz Zara 299 zł, bluza Moodo 79,99 zł, czapka Kasia Miciak/Pakamera.pl 99 zł, komin MMHM/Pakamera.pl 145 zł, torebka CCC 99,99 zł, dżinsy C&A 109 zł, buty Zara 299 zł

Zestaw w ulubionym przeze mnie sportowo-casualowym stylu. Wygodny, niezobowiązujący, idealny na co dzień (na casual friday niezastąpiony) i na weekend. Sprawdzi się jako opcja na shopping, spacer, spotkanie z dziewczynami. Co bym w nim wymieniła? W zależności od pogody, pewnie buty - gdyby nastąpiło załamanie pogody, wybrałabym nieprzemakalne EMU. Reszta - bez zmian.

zestaw 2Serwisy prasowe firm

Płaszcz Zara 299 zł, kolczyki Zielony Kot 45 zł, torebka C&A 59,90 zł, spodnie Moodo 79,99 zł, zegarek WOODLANDS/Pakamera.pl 495 zł, sweter Zara 79,90 zł, mokasyny Stylowebuty.pl 129 zł

I drugi zestaw o podobnym charakterze. Będzie mi w nim wygodnie, bo wszystkie elementy są w causalowym stylu, który ogromnie lubię. Zestaw, który sprawdzi się w codziennych sytuacjach, ale chyba nie będę w nim wyglądała nudno. Tradycyjnie, wybrałam minimum kolorów, proste formy i minimalistyczne dodatki. Tak, jak lubię najbardziej. Jakaś  ewentualna zmiana? Może zamiast mokasynów, wybrałabym sztyblety, które uwielbiam!