Mój hit z sieciówki: cekinowa narzutka Zara

Cekiny bywają problematyczne. Ale często się przydają. Wystarczy, że trafi się ładny ciuch, efektownie nimi ozdobiony, który idealnie sprawdza się na wieczorowe wyjścia. Albo na Sylwestra!

Zestaw 1Serwisy prasowe firm

Bluzka Camaieu 99,90 zł, narzutka Zara 399 zł, pierścionek claire's by Katy Perry 27,90 zł, szminka Chanel Rouge Allure/Tagomago.pl 130 zł, kolczyki Pillow Design/Pakamera.pl 679 zł, spodnie Zara 199 zł, torebka Milate 390 zł, buty Hego's 499 zł

Zestaw "na bogato". Odważnie miksuję w nim przezroczystości na spodniach, cekiny, metalizowaną skórę, kolczyki robione techniką sutaszu (uwielbiam ją!), wysokie obcasy i ... mocne usta. Całość bardzo strojna i mocno wieczorowa. Czy coś bym tu zmieniła? Na pewno po jakimś czasie buty - w torbie wylądują czarne wieczorowe baleriny, bo jestem słabym zawodnikiem w kategorii "buty na obcasie".

Zestaw 2Serwisy prasowe firm

Narzutka Zara 399 zł, sukienka River Island 249 zł, kolczyki claire's 27,90 zł, torebka Gino Rossi 399,90 zł, szpilki Zara 199 zł, bransoletka River Island ok. 40 zł

Wariant wieczorowy w wersji lux torpeda! Czerwona sukienka (czerwień jest magiczna, seksowna i bardzo, bardzo modna), zestawiona z czernią i srebrem staje się niezwykle elegancka. Bogato zdobiona narzutka z cekinami idealnie komponuje się z minimalistyczną formą sukienki i prostymi dodatkami. I, pomimo, że ma silną konkurencję, wciąż jest dominującym elementem w tej stylizacji. W takim stroju mogę spędzić sylwestrowy wieczór nawet w operze!