Mój hit z sieciówki: wełniane spodnie capri Mango Premium

Moje nowe jesienne odkrycie-zachwyt nie powinno nikogo szczególnie dziwić. To oczywiście kolejne spodnie. Tym razem o dosyć trudnym fasonie i kłopotliwej długości. Ale dam radę!

Zestaw1Serwisy prasowe firm (montaż)

Sweter H&M 129,90 zł, spodnie Mango Premium 269 zł, torebka Mango 119 zł, płaszcz H&M 229 zł, komin Carry 39,99 zł, zegarek Diesel 740 zł, sztyblety Nessi 262 zł

Wymarzony zestaw jesienny do pracy: prosty, klasyczny, chociaż nie pozbawiony odrobiny fantazji. Sweter z cekinami przełamuje nudnawy charakter stroju, no i świetnie pasuje do spodni. Do kompletu płaszcze oversize w mojej ulubionej szarości i klasyczne dodatki: prosta listonoszka, sztyblety i zegarek w męskim stylu. I niczego bym tutaj nie zmieniła!

Zestaw 2Serwisy prasowe firm (montaż)

Żakiet H&M 149,90 zł, kolczyki Parfois 14,90 zł, bluzka Bonjour&Kiss/Pakamera.pl 129 zł, bransoletka H&M 24,90 zł, botki Stylowebuty.pl 169 zł, spodnie Mango Premium 269 zł, torebka Parfois 79,90 zł

Opcja bardziej elegancka na aktywności "po godzinach". Klasyczna bluzka koszulowa ikrótki żakiet w stylu Coco Chanel świetnie dogadają się ze spodniami z wełny. Wybrane przeze mnie dodatki nawiązują kolorem do barw koszuli i żakietu i jednocześnie ożywiają ciemne elementy stylizacji. Inne opcje? Zamiast bransoletki zegarek w kolorze różowego złota. I tyle.