Mój hit z sieciówki: krótka bluzka Zara Studio

Jest krótka. Szara. Miękka. Uniwersalna. Lekko rozszerza się ku dołowi i można bezkarnie pod nią nosić kolorowe koszulki. I jest niezbędna w mojej garderobie!

Zestaw casualowySerwisy prasowe firm (montaż)

Spodnie Mango 189 zł, płaszcz C&A 179 zł, bluzka Zara Studio 299 zł, oprawki VOGUE 480 zł, torebka marmollada/Pakamera.pl 150 zł, mokasyny Mango 229 zł, bluzka Taranko 219 zł

Mój zestaw-marzenie. W męskim stylu, który uwielbiam. I oparty na kilku kolorach, co również bardzo lubię. Ideał do pracy, na spotkanie na mieście, nawet romantyczny wieczorny wypad z mężem. Gdybym chciała go wzbogacić kolorem, mogę pod bluzkę założyć bawełniany top w ostrym kolorze. I tyle.

Zestaw na wieczórSerwisy prasowe firm (montaż)

Bluzka Zara Studio 299 zł, opaska YOKO DESIGN/Pakamera.pl 130 zł, bluzka Taranko 199 zł, saszetka na biodra HUBA/Pakamera.pl 220 zł, bransoletka Berry Zoo/Pakamera.pl 99 zł, spódnica Taranko 299 zł

Opcja na wieczór bez zbędnych ekstrawagancji. Minimum kolorów, proste fasony, plus dwa mocne akcenty kolorystyczne. Pewnie w ostatnim momencie przed wyjściem z domu obcasy zamienię na baleriny albo loafersy, ale póki co zostańmy przy butach na obcasie w stylu Ludwika XIV. Co bym dodała? Może zamiast opaski i bransoletki dobrałabym prosty ale wyrazisty srebrny naszyjnik z wisiorem.