Buty, torebki i akcesoria Tchibo

Do Tchibo zaglądamy już nie tylko po to, by kupić nową paczkę kawy czy akcesoria do gotowania. Marka coraz chętniej promuje swoje kolekcje ubrań oraz dodatków. Zobaczcie, co Tchibo proponuje w tym miesiącu.

W swojej najnowszej kolekcji marka oferuje dodatki, które doskonale będą pasować do codziennych stylizacji. Pośród propozycji znajdziecie różnego rodzaju torebki, większość z nich jest pojemna i nadaje się do noszenia na ramieniu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w pracy czy na uczelni.

Oprócz toreb Tchibo proponuje buty wykonane z prawdziwej skóry, utrzymane w męskim stylu. Botki, kowbojki oraz sztyblety to wygodne rozwiązanie na co dzień. Doskonale uzupełnią casualowe stylizacje.

Dodatki TchiboTchibo

Torba - 99,95 zł

Okulary - 29,95 zł

Zegarek - 49,95 zł

Kowbojki - 249,95 zł

Wśród akcesoriów znajdziecie także biżuterię, w tym efektowny naszyjnik, klasyczne zegarki czy ciekawą bransoletkę, parasolki, okulary czy apaszki. Wszystkie dodatki pogrupowane według stylu, dlatego w kolekcji bez trudu znajdzie coś dla siebie zarówno miłośniczka klasyki, fanka stylu boho, sportowego czy rockowego.

Tchibo dodatkiTchibo

Torebka - 99,95 zł

Buty - 229,95 zł

Bransoletka - 69,95 zł

Oprócz dodatków Tchibo oferuje także ubrania utrzymane w casualowym stylu. Ciekawostką jest fakt, że na stronie internetowej można kupić od razu całe zestawy!

OBEJRZYJ POZOSTAŁE DODATKI TCHIBO I POZNAJ ICH CENY >>

Czy kupujesz ubrania i dodatki w Tchibo?
Więcej o: