Wyprzedaż: Violeta by Mango - nasze hity

Jeśli chcecie jeszcze skorzystać z wyprzedaży, to musicie się pospieszyć. Ilość przecenionych ubrań i dodatków maleje z dnia na dzień. Nadal spory wybór jest jednak w sklepie internetowym Mango. Przyjrzałyśmy się ich specjalnej kolekcji Violeta, przeznaczonej dla kobiet powyżej rozmiaru 42.

Wprowadzona w styczniu tego roku kolekcja Violeta by Mango stała się absolutnym hitem marki. Okazało się, że zapotrzebowanie na ubrania XXL jest w Polsce naprawdę duże. Ubrania z tej specjalnej linii są modne, dobrze skrojone i zgodne z najnowszymi trendami. Kobiety doceniły to, że modele nie przypominają bezkształtnych worków. Obecnie większość ubrań Violeta by Mango jest przeceniona o 50%! Sukienki, koszule, czy spódnice możemy kupić w naprawdę dobrej cenie.

Wyprzedaż: Violeta by Mango - nasze hity

Od lewej: 89 zł (bluzka), 99 zł, 159 zł (żakiet)

W galerii znajdziecie ponad 20 ubrań z wyprzedaży, które wyselekcjonowałyśmy z dostępnych w sklepie online modeli. Wybrałyśmy m.in. sweterki w modnych kolorach, letnie sukienki podkreślające talię oraz żakiety, które możesz założyć nie tylko do pracy.

WIĘCEJ WYPRZEDAŻOWYCH OKAZJI VIOLETA BY MANGO ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o: