Mango - 25 hitów z wyprzedaży do 100 zł

Mango kojarzy nam się z elegancją i ponadczasowymi fasonami. Dlatego podczas wyprzedaży, która obecnie tam trwają, decydujemy się głównie na ubrania i dodatki uniwersalne i klasyczne, które posłużą nam podczas wielu okazji. Chociaż kuszą nas także intensywne kolory i mniej formalne kroje!

Jeśli w najbliższym czasie planujecie ruszyć na wyprzedażowe łowy, to przejrzyjcie nasze zestawienie. Wybraliśmy 25 ubrań i dodatków Mango, których cena nie przekracza 100 zł! Wśród naszych propozycji znajdziecie rzeczy na każdą okazję.

Zobacz także hity z wyprzedaży Gino Rossi>>

W czasie letnich przeceń staramy się kupować produkty, które posłużą nam jeszcze podczas nadchodzących wakacji. Eleganckie sandałki w cielistym kolorze, klasyczne granatowe baleriny czy wykonana z miękkiej ekoskóry, beżowa kopertówka będą świetnym wykończeniem letnich stylizacji.

Mango - 25 hitów z wyprzedaży do 100 zł1. 69 zł 2. 89 zł 3. 45 zł

W Mango ubierzemy się zarówno do pracy, jak i na spotkanie z przyjaciółmi czy weekend za miastem. Tutaj eleganckie ołówkowe spódnice, białe koszule czy klasyczne małe czarne wiszą tuż obok sportowej, miętowej bluzy czy malinowych szortów.

Mango - 25 hitów z wyprzedaży do 100 zł1. 59 zł 2. 55 zł 3. 99 zł 4. 99 zł

WIĘCEJ HITÓW Z WYPRZEDAŻY MANGO ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o: