Letnie akcesoria od Stradivarius

Sandałki, tenisówki, kolorowe torebki i wzorzyste chusty - w Stradivariusie przygotowania do lata ruszyły pełną parą. Kolekcja akcesoriów tej znanej hiszpańskiej marki to cała paleta barw i mało zobowiązujące fasony.

Tego lata liczyć się będzie przede wszystkim wygoda - także jeśli chodzi o dodatki. Dobrze zdaje sobie z tego sprawę Stradivarius, którego letnia kolekcja akcesoriów to przede wszystkim komfortowe w noszeniu płaskie buty, miejskie torby i ogromne wzorzyste chusty, które ochronią nas przed chłodem w letnie wieczory, za to na plaży mogą nam posłużyć jako pareo.

Letnie akcesoria od StradivariusTego lata Stradivarius proponuje m.in. wygodne, wsuwane tenisówki i kolorowe portfele

Kolekcję akcesoriów znanej hiszpańskiej marki uzupełnią masywne, kolorowe naszyjniki, które będą świetnym wykończeniem letnich stylizacji oraz portfele - tym razem w wersji dużej i bardzo wzorzystej.

Letnie akcesoria od StradivariusTego lata będą królować m.in. neony - także na dodatkach

W Stradivarius znajdziemy także bardzo modne w tym sezonie białe torby, które zapowiadają się na letni niezbędnik. Nasz przegląd białych toreb znajdziecie tutaj>> . Poza tym w kwestii dodatków hiszpańska marka stawia na neony i przezroczystości.

Letnie akcesoria od StradivariusMasywny naszyjnik to będzie świetne wykończenie letnich stylizacji

WIĘCEJ ZDJĘĆ LETNICH AKCESORIÓW OD STRADIVARIUS ZNAJDZIESZ W GALERII>>