Ekologiczna kolekcja H&M Conscious

Już 10 kwietnia w salonach H&M pojawi się kolejna odsłona ekologicznej kolekcji Conscious. W tym samym czasie marka wprowadzi także nowe metki Clever Care, system symboli i wskazówek dla bardziej ekologicznego użytkowania ubrań.

Tegoroczna kolekcja Conscious składa się z najmodniejszych produktów tego sezonu, idealnych na wiosnę i wykonanych z bardziej przyjaznych środowisku materiałów. Kluczowe artykuły to: asymetryczna, pomarańczowa sukienka z poliamidu i materiału Tencel oraz zwiewny kombinezon z ręcznie wykonanym motywem zebry. Propozycje z linii Conscious Everyday doskonale sprawdzą się zarówno w trakcie wyjazdów, jak i lata spędzanego w mieście. Inspirowane stylem Bliskiego Wschodu luźne tuniki

 

H&M - kolekcja ekologicznaH&M - kolekcja ekologiczna

 

Amber Vallettą, supermodelka i aktorka znaną ze swojej działalności na rzecz zrównoważonego rozwoju, została twarzą kampanii kolekcji Conscious.

Obejrzyj kolekcję H&M Conscious Exclusive >>

W przeciwieństwie do kolekcji Conscious Exclusive, która w Polsce pojawi się tylko w jednym salonie (przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie), linia Conscious Everyday będzie dostępna we wszystkich sklepach H&M .