Buty, torebki i dodatki Centro

Wiosenno-letnia kolekcja CENTRO odzwierciedla kluczowe trendy nadchodzącego sezonu. Jednym z nich są motywy etniczne: od tradycyjnych afrykańskich ornamentów, po wzory charakterystyczne dla strojów z Azji Środkowej. To mieszanka etnicznych oraz azteckich grafik, zwierzęcych nadruków oraz zdobień z metalu i koralików.

Kolejnym ważnym trendem sezonu są dodatki, które z powodzeniem mogłyby zająć kluczowe miejsce jako eksponaty w muzeach sztuki współczesnej. Gołym okiem da się zauważyć silny wpływ współczesnych artystów oraz rzeźbiarzy na najnowsza kolekcję Centro.

Niebanalne łączenia kolorów oraz faktur i eklektyczne dodatki to propozycja dla odważnych fashionistek, które lubią eksperymenty.

CentroCentro 39,90 zł

Znajdzie się też coś dla fanek klasyki! Czarne, klasyczne czółenka, wygodne balerinki w pastelowych odcieniach, oraz dodatki z metalicznej eko-skóry. Każda z kolekcji Centro idealnie współgra z obowiązującymi trendami.

Nic dziwnego - nad projektami czuwa kreatywny zespół specjalistów z Włoch - Centrofashion Design Italy, pod dowództwem Giuliano Guardini - projektanta, który w swoim dorobku ma współpracę ze światowymi markami.

CentroCentro 99,90 zł

 

ZOBACZ CO JESZCZE ZNAJDZIESZ W NOWEJ KOLEKCJI >>